Vedení Karviné ocenilo osobnosti za sociální práci

  • 15. června 2016,
  • 13:22,
  • Karviná,
  • Monika Danková

Vedení Karviné už podruhé ocenilo dvě sociální pracovnice a jednu dobrovolnici za práci v sociální sféře, kterou vykonávají dlouhodobě nebo zcela dobrovolně. Město se rozhodlo vyzdvihovat práci obyčejných lidí, kteří ji vykonávají s nasazením a obětavostí pravidelně, letos se tak stalo už podruhé.

Reklama

Za obětavost, lidsky hodnotnou práci a pomoc druhým ocenilo vedení Karviné sociální pracovnici Ludmilu Kratochvílovou, která pracuje v městských sociálních službách více než 30 let. Ocenění ji velmi potěšilo.

Ludmila Kratochvílová, oceněná pracovnice: “Práce mě naplňuje, je to více méně takové poslání. Je to práce se seniory, kde jsou nemohoucí a my jim tu práci můžeme usnadnit.”

Z ocenění se radovala i Margita Menšíková, která pracuje v návazných službách, pracuje pro Svaz tělesně postižených a stará se o chod celé organizace.

Margita Menšíková, oceněná: “Toto je pro mě milé překvapení a jsem ráda, až se mi chce brečet.”

Poslední oceněnou je Kristina Unucková, která pracuje jako dobrovolnice Humanitární organizace ADRA. Svůj čas věnuje pacientům na oddělení LDN.

Kristina Unucková, oceněná: “Jestliže mám někomu za něco děkovat, tak těm, kteří tam leží a potřebují moji pomoc, protože oni mě pozvedávají na duši i na těle.”
Líheň 2019 / soutěž amatérských hudebníků

07.03. 19:00 - 01.06. 0:00
Havířov, Stolárna Havířov a Hard Cafe Karviná

Trenkwalder a.s.
Karviná
od 20 000 Kč do 25 000 Kč

Detail

SEJONG Czech s.r.o.
Karviná
od 100 000 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

Reklama

PR články

Více PR článků
Zavřít reklamu