Maturanti gymnázia slavnostně ukončili studium

  • 23. června 2016,
  • 12:01,
  • Karviná,
  • Monika Danková

Následující reportáž bude patřit úspěšným studentům karvinského gymnázia, kteří se sešli společně s vedením školy a pedagogy, aby uzavřeli důležitou etapu svého života a slavnostně ukončili studium na střední škole.

Reklama

Gymnázium Karviná slavnostně uzavřelo letošní maturitní zkoušky v sále OPF a to před zraky pegagogů, rodičů a dalších příbuzných. Ze 109 studentů jich prospělo 107, 56 s vyznamenáním.

Bohumil Vévoda, ředitel Gymnázia Karviná: “Je to rozloučení s úspěšnými studenty, kteří reprezentovali nejen školu, ale i město Karviná, MSK a ČR na celé řadě akcí v oblasti vzdělávání, sportu, kultury a dalších.”

Za úspěchy stojí podle ředitele školy především sami studenti, jejich píle a ctižádostivost a také kus dobře odvedené práce jejich pedagogů. Mimořádných a výjimečných studentů má škola mnoho. Pět studentů bylo dokonce přijato na prestižní univerzitu ve Velké Británii. Jedním z nich, kterého tam čeká čtyřleté studium je Zdeněk Wilczek.

Zdeněk Wilczek, maturant: “Rozhodně budu na gymnázium vzpomínat kladně a těším se na další postup, který mi toto gymnázium dovolilo v životě.”

Tereza Macošková, maturantka: “Pro mě bylo gymnázium skvělý start do život a budu na něj vzpomínat jen v dobrém, poznala jsem tady skvělé přátele i skvělé životní vzory, kterými pro mě byli učitelé a měla jsem se tam opravdu dobře.”

Slavnostní akt byl doplněn i klipem školy, ve kterém dominuje srdce vytvoření samotnými studenty. Tímto symbolem vyjadřovali svůj vztah ke škole a všemu, co jim nabídla.
GRAND - PRACOVNÍ ODĚVY s.r.o.
Karviná
od 16 000 Kč do 18 000 Kč

Detail

Radim Dobrovolný
Karviná
od 89 Kč

Detail

OKD, HBZS, a.s.
Karviná
od 30 000 Kč do 33 000 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

Reklama

PR články

Více PR článků
Zavřít reklamu