Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Markéta Konvičková četla karvinským dětem

  • Karviná,

Přestože je zpěvačka Markéta Konvičková pracovně velmi vytížená, našla si čas na karvinské děti. V rámci celorepublikového projektu Celé Česko čte dětem se s nimi setkala v centrální knihovně, aby jim přečetla úryvky z knihy Malý princ.

Markétu Konvičkovou si mnozí z vás vybaví jako talentovanou zpěvačku, Poprvé na sebe upozornila jako finalistka ČeskoSlovenské SuperStar a před šesti lety se stala také objevem roku českého slavíka. Karvinské děti se s ní setkaly úplně v jiné roli, v knihovně jim předčítala s knížky Malý princ v rámci akce celé česko čte dětem.

anketa, děti: “Znám i knížku i pohádku a četla jsem i tu knížku.” “Jsem moc ráda,že nám přijde číst.”

Markéta Konvičková, zpěvačka: “Já jsem měla teprve před třemi čtyřmi lety možnost se seznámit s touto knihou a tím pádem, že jsem to v dětství neměla, tak bych to chtěla představit těm dětem, a když to budou číst 15 let potom, tak poznají rozdíl toho pohledu na tuto knihu.”

Markéta Konvičková momentálně studuje vysokou školu takže knihy, které bere do ruky, jsou studijní. Když už by s mohla vybrat, sáhla by po knize životopisné.

Markéta Konvičková, zpěvačka: “ O zpěvácích, kapelách, skupinách, takže spíš pohled těch zpěváků, což je mi blízké.”

Projektu Celé Česko čte dětem se Markéta účastnila už před sedmi lety a těší ji, že dodnes funguje. Na tyto aktivity si čas najde ráda, i přes vytíženost ve škole a natáčení dvou videoklipů.
IBEX Security s.r.o.
Český Těšín
od 14 600 do 20 000 Kč/měsíc

Detail

GaGro stavby s.r.o. - pracoviště
Havířov
od 21 000 do 30 000 Kč/měsíc

Detail

UXA VKP s.r.o.
Havířov
od 15 000 do 30 000 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků