Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Město poskytlo dotace registrovaným a návazným sociálním službám

  • Karviná,

Zastupitelé města schválili na svém poslední zasedání dotace nad 50 tisíc korun registrovaným a návazným sociálním službám.

Zastupitelstvo města rozhodlo na svém posledním zasedání poskytnout dotace nad  50.000,-- Kč z rozpočtu Karviné registrovaným a návazným sociálním službám.

"My jsme v minulosti navýšili sociální fond o jeden milion korun a stále tady tento trend držíme, protože bychom rádi, aby se na všechny sociální služby, které jsou pro naše občany důležité, dostalo,” vysvětlil náměstek primátora Miroslav Hajdušík.

Peníze od města dostává například Centrum pro rodinu Sluníčko, Charita Český Těšín, Nový domov, UnikaCentrum Český červený kříž, nebo Slezská humanita provozující například Bethel nebo Mobilní hospic.

"Podpora města je pro nás velice důležitá, protože bez této podpory bychom nemohli mobilní hospic provozovat v Karviné pro občany a umírající klienty, protože bohužel všeobecná pojišťovna i ostatní pojišťovny zatím tuto službu nehradí.Tyto peníze použijeme vždy na odměnu lékaře a sester, které dojíždějí za umírajícími klienty, řekla Hana Pierzchalová, ředitelka SLEZSKÉ HUMANITY Karviná.
Active Colour s.r.o.- Karviná
Karviná
od 3 500 Kč/měsíc

Detail

KUNETO s.r.o.
Karviná
od 25 000 Kč/měsíc

Detail

GaGro stavby s.r.o. - pracoviště
Havířov
od 21 000 do 30 000 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků