Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Ajdontker z Karvinska koncertuje s Horkýže Slíže a Chinaski

  • Karviná,

Mladá kapela z Karvinska míří hodně vysoko. Jmenuje se Ajdontker, vznikla před sedmi lety a už baví stejné publikum jako Horkýže Slíže nebo kapela Chinaski.

V rockovém klubu Harlekýn se mohli návštěvníci koncertu Horkýže Slíže zaposlouchat do písní skupiny Ajdontker, která byla tento večer předkapelou. Kapela vznikla v listopadu roku 2010, od té doby dobývá srdce posluchačů a daří se jÍ to velmi dobře.

“Za tu dobu jsme stihli odehrát téměř 300 koncertů, vydali jsme několik LP, několik videoklipů, několik singlů,” řekl manažer kapely, bubeník Jakub Doležal.

Kapela je v současné době složená ze tří členů, baskytaristky Katky z Těrlicka, frontmana, kytaristy a zpěváka v jednom Martina z Havířova a karvinského studenta Jakuba, který je bubeníkem a zároveň manažerem kapely.

“Hrajeme skladby, které jsou rockově laděné, já bych chtěl, ať je to něco mezi Horkýže Slíže a Karlem Plíhalem,” prozradil Martin Hronek.

Videoklipy jsou na internetu, jeden z posledních se jmenuje koupelna.

Loni v únoru vydala kapela debutovou desku Nad věcí, kterou pokřtil Petr Hrivňák zvaný Kuko z kapely Horkýže Slíže. V poslední době je Ajdontker také předkapelou Chinaski.

“Co se týče Chinaski, tak to bylo velmi příjemné, co se týče Horkýže Slíže, tak tohle jsme si ani nevysnili, už jsme s nimi odehráli přes dvacet koncertů a to, co s nimi zažíváme je naprosto geniální,” upřesnil Jakub.

Pokud chcete vidět kapelu naživo, vystoupí například 28. dubna v havířovském Jazzklubu.
UXA VKP s.r.o.
Havířov
od 15 000 do 30 000 Kč/měsíc

Detail

TEON STAV s.r.o.
Havířov
od 150 Kč/hod.

Detail

Bohemia Marten Plus s.r.o. - Horní Suchá
Horní Suchá
od 110 Kč/hod.

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků