Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

MFK Karviná uspořádal charitativní vánoční jarmark

  • Karviná,

Městský fotbalový klub Karviná uspořádal charitativní vánoční jarmark pro veřejnost a především pro fotbalové fanoušky. Lidé si mohli zakoupit krásné vánoční dekorace nebo drobné předměty. Výtěžek z jarmarku poputuje na rehabilitaci Milana Janoše, který od malička bojuje s dětskou mozkovou obrnou.

Poprvé v historii uspořádal MFK Karviná charitativní vánoční jarmark  pro klubové fanoušky, členy a širokou veřejnost.

"Jako MFK Karviná jsme se rozhodli, že v letošním roce prodej permanentek na jarní sezónu obohatíme o jarmark, který je charitativní, výtěžek jsme se rozhodli věnovat na léčbu pohybového ústrojí Milana Janoše, který je od nás z Karviné," Leona Mývaltová, marketingová manažerka MFK Karviná.

Jarmarku se zúčastnili i prvoligoví fotbalisté, kteří se návštěvníkům i osobně věnovali. Ochotně se s nimi fotili, podepisovali karty a také rádi finančně pomohli.

" Je to pěkná akce, přišli lidé s rodinami, mladí mají radost, že nás vidí a mohou se s námi fotit," řekl hráč MFK Karviná Soufiane Dramé.

Že má vánoční jarmark charitativní podtext, fotbalisté uvítali.

"Myslím, že tohle by se mělo dělat celoročně, je super vždy najít někoho, kdo potřebuje pomoc, já bych to klidně dělal každý měsíc," dodal Tomáš Wágner, hráč MFK Karviná.

anketa: návštěvníci jarmarku: "Přišli jsme se pobavit, uvolnit od vánočního stresu." 

Na jarmarku se podařilo včetně finančních darů MFK vybrat na rehabilitaci Milana Janoše přes 10 tisíc korun.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy