Reklama

Karvinští fotbalisté jsou připraveni v lize zabojovat

  • 12. července 2019,
  • 9:39,
  • Karviná ,
  • Monika Danková

Fotbalistům MFK Karviná skončila letní příprava a už v neděli vstoupí do své čtvrté ligové sezóny. Za sebou mají pět přípravných zápasů a tvrdý trénink. Hrát budou v nové sestavě.

Stáhnout video
Reklama

Karvinští prvoligoví fotbalisté jsou připraveni na svou čtvrtou ligovou sezónu. média o tom informovali zástupci klubu na předsezónní tiskové konferenci.

"Náš největší problém byl čas. jsme ve čtvrté týdnu přípravy, máme před sebou první zápas, hodně málo času, ale každý z kluků cítil, že se to klima tady změnilo, zapracovali jsme, abychom dokázali ten tým připravit podle našich představ, my budeme během té sezóny pracovat dál a dál," řekl trenér František Straka.

Během krátké letní přípravy došlo k obměně sestavy. Z týmu odešlo deset fotbalistů, nových devět jich přišlo. Chvilku potrvá, než se tým srdcařů a bojovníků stmelí. Všichni jsou ale odhodlaní vydat ze sebe maximum.

"Jsme víceméně ten manšaft za pohybu dávali dohromady a hledali optimální složení týmu, aby bylo připravené na podzim," dodal trenér.

S výjimkou dvou hostujících fotbalistů jsou všichni kmenoví hráči. Podoba kádru ale ještě není uzavřena. Novým kapitánem se stal srbský obránce Milan Rundić. V této roli nebude poprvé. Kapitánem už byl na Slovensku v Trenčíně.

 "Já si velmi vážím, že mi trenér dal tuto roli a doufám, že všichni se dáme do kupy, do dobré atmosféry a začneme sezónu dobrým výsledkem," řekl Milan Rundić.

První zápas hrají karvinští venku, v neděli je čeká utkání s Mladou Boleslaví. První domácí zápas odehrají v pondělí 22. července v 18 hodin.

ReklamaTragédie v Oradur-Sur-Glane / výstava

05.02. 16:00 - 14.01. 18:00
Havířov, Památník Životické tragédie, Havířov-Životice

Podmalby na skle / výstava

19.02. 16:00 - 31.12. 18:00
Karviná, Výstavní síň, Karviná

Obrázky z dějin Petřvaldu / výstava

07.03. 16:00 - 28.02. 18:00
Karviná, Technické muzeum Petřvald

VAMOZ - servis, a.s.
Karviná
od 30 000 Kč do 33 000 Kč

Detail

Karvinská hornická nemocnice a.s.
Karviná
od 25 000 Kč

Detail

Karvinská hornická nemocnice a.s.
Karviná
od 22 000 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

Reklama

PR články

Skrytá hrozba v autě

Více PR článků
Zavřít reklamu