Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Karvinští fotbalisté jsou připraveni v lize zabojovat

  • Karviná,

Fotbalistům MFK Karviná skončila letní příprava a už v neděli vstoupí do své čtvrté ligové sezóny. Za sebou mají pět přípravných zápasů a tvrdý trénink. Hrát budou v nové sestavě.

Karvinští prvoligoví fotbalisté jsou připraveni na svou čtvrtou ligovou sezónu. média o tom informovali zástupci klubu na předsezónní tiskové konferenci.

"Náš největší problém byl čas. jsme ve čtvrté týdnu přípravy, máme před sebou první zápas, hodně málo času, ale každý z kluků cítil, že se to klima tady změnilo, zapracovali jsme, abychom dokázali ten tým připravit podle našich představ, my budeme během té sezóny pracovat dál a dál," řekl trenér František Straka.

Během krátké letní přípravy došlo k obměně sestavy. Z týmu odešlo deset fotbalistů, nových devět jich přišlo. Chvilku potrvá, než se tým srdcařů a bojovníků stmelí. Všichni jsou ale odhodlaní vydat ze sebe maximum.

"Jsme víceméně ten manšaft za pohybu dávali dohromady a hledali optimální složení týmu, aby bylo připravené na podzim," dodal trenér.

S výjimkou dvou hostujících fotbalistů jsou všichni kmenoví hráči. Podoba kádru ale ještě není uzavřena. Novým kapitánem se stal srbský obránce Milan Rundić. V této roli nebude poprvé. Kapitánem už byl na Slovensku v Trenčíně.

 "Já si velmi vážím, že mi trenér dal tuto roli a doufám, že všichni se dáme do kupy, do dobré atmosféry a začneme sezónu dobrým výsledkem," řekl Milan Rundić.

První zápas hrají karvinští venku, v neděli je čeká utkání s Mladou Boleslaví. První domácí zápas odehrají v pondělí 22. července v 18 hodin.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy