Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

V Karviné uspořádali sportovní exhibici na Lodičkách. Lidé si ve volnu vyzkoušeli kdeco

  • Karviná,

Rodiny s dětmi i jednotlivci se mohli zúčastnit historicky první sportovně laděné akce nazvané Karviná bez hranic. K vyzkoušení nabídla akce spoustu druhů aktivit včetně veslařských trenažérů.

Areál Lodiček patřil v sobotu odpoledne akci nazvané Karviná bez hranic. Určena byla rodinám, ale i jednotlivcům bez rozdílu věku, všem, kdo měl chuť vyzkoušet si několik sportovních aktivit na jednom místě.

"Například tady máme veslovací trenažéry, přijeli mistři Evropy, kteří vše ukážou, exhibice jako jumping, bosu, flowin, všechno si můžou vyzkoušet zdarma i děti. Děláme to proto, aby si  lidi mohli ve svém volnu mohli přijít zacvičit, vyzkoušet různé sportovní exhibice, pozvali jsme několik hostů i vzdálenějších, je tady spousta her a soutěží pro děti," vysvětlila organizátorka akce  Martina Kožušníková.

Dětem se tady věnovalo například Centrum pro rodinu Sluníčko nebo lesní školka Prwosenka.

"My jsme si za Rodinné centrum Sluníčko připravili prezentaci pohybových aktivit, které máme a nabízíme rodičům.  Děti si tady mohly vyzkoušet aktivity zaměřené na atletické disciplíny, hod raketkou do dálky, skok z místa, slalom, skoky do dálky a výšky," řekla Ivana Reisová, zástupkyně Rodinného centra Sluníčko. 

"Prwosenka si připravila smyslovou stezku, na každý ze smyslů jsme vymysleli nějaký úkol, děti si vyzkouší, jaké to je jít poslepu, bez sluchu nebo hledají něco po čichu," prozradila  Marika Húsková, předsedkyně sdružení ProWaldorf.

Poměrně hodně zájemců si našlo cestu i k veslařským trenažérům, které sem na lodičky přivezl veslařský klub Perun z Ostravy. Funguje úspěšně už 126 let.

" Máme tady trenažéry, které používáme hlavně v zimě, kdy je řeka zamrzlá nebo rybník nebo přehrada, kde se trénuje," uzavřel Josef Zbořil, předseda veslařského klubu Perun.

Součástí akce byla i nabídka bio produktů, které ke sportování a zdravému životnímu stylu rozhodně patří.
Šakalí léta / muzikál

04.04. 17:30
Český Těšín, Těšínské divadlo, Český Těšín

Šakalí léta / muzikál

05.04. 17:30
Český Těšín, Těšínské divadlo, Český Těšín

Šakalí léta / muzikál

17.04. 19:00
Orlová, Dům kultury města Orlová

ELANDOMY s.r.o. - Havířov
Havířov
od 16 500 Kč/měsíc

Detail

ELANDOMY s.r.o. - Havířov
Havířov
od 16 500 Kč/měsíc

Detail

Globus ČR, k.s. - HM Havířov
Havířov
od 25 000 do 30 000 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků