Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Jazz i varhanní koncerty. Podzim v Karviné bude ve znamení hudebních lahůdek, vyberete si?

  • Karviná,

V Karviné chystají unikátní jazzový koncert a tradiční Karvinské varhany. Jazzový koncert zazní v rámci projektu, kterým chce městský dům kultury otevřít Obecní dům Družba právě tomuto žánru.

Stáhnout video

Obecní dům Družba bude patřit jazzu, městský dům kultury připravil projekt, který by právě tento žánr hudby ještě víc přiblížil veřejnosti a většímu počtu posluchačů. Začne unikátním koncertem.

"Přijede sem v rámci evropského turné americká jazzová zpěvačka Joyce Hurley, kterou doprovodí Jou after trio," prozradila  Olga Humplíková, ředitelka MěDK.

Možná jazzové fanoušky překvapí místo konání Obecní dům Družba, jeho sál se ale pro tento koncert změní na jazzovou kavárnu a  ve středu 11. září v 18 hodin nabídne krásnou atmosféru.

A připomínáme i další umělecké zážitky, na které se během měsíce září mohou obyvatelé města i návštěvníci z okolí těšit. jde o tradiční varhanní koncerty. Jako první se návštěvníkům představí úspěšná karvinská varhanice a dramaturgyně celého festivalu Karvinské varhany Marta Wierzgon s americkou varhanicí japonského původu Kijoko Kato.

Třetí neděli uslyší návštěvníci unikátní spojení cimbálu a varhan. Zazní klasika interpretovaná předním nástrojem folkloru.

"O závěrečnou neděli se postarají mladí umělci Josef Kratochvíl a Aneta Ručková, kteří nabídnou svěží pohled na klasiku s dávkou mladistvé energie," uzavřela ředitelka.
Šakalí léta / muzikál

04.04. 17:30
Český Těšín, Těšínské divadlo, Český Těšín

Šakalí léta / muzikál

05.04. 17:30
Český Těšín, Těšínské divadlo, Český Těšín

Šakalí léta / muzikál

17.04. 19:00
Orlová, Dům kultury města Orlová

Základní škola Rychvald, okres Karviná, příspěvková organizace
Rychvald
od 30 930 do 40 320 Kč/měsíc

Detail

ELANDOMY s.r.o. - Havířov
Havířov
od 16 500 Kč/měsíc

Detail

Hotelová škola a Obchodní akademie Havířov s.r.o.
Havířov
od 28 630 do 37 330 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků