Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Karvinské knihovnice zahrály krátké divadelní představení dětem z mateřských škol

  • Karviná,

Knihovnice regionální knihovny Karviná navštívily v těchto dnech několik mateřských škol, aby nejmenší děti potěšily a rozveselily pohádkou. Divadelní představení plné zábavných momentů si užily například děti z MŠ Čajkovička.

Knihovnické divadélko vyrazilo opět po roce potěšit nejmenší děti krátkým představením. Připravilo pro ně novou pohádku Veronika zlobidlo. I když si role přidělují automaticky bez výběru, tentokrát byla role hlavní postavy Veroniky přímo daná.

Romana Ráblová, knihovnice: "Když se podíváte na kolegyni, která hrála Veroniku a podíváte se na titulní stránku knížky, tak je vám jasné, proč získala hlavní roli." 

anketa, děti z MŠ Čajkovička: "Mě se nejvíc líbilo, když Veronika jela vlakem, protože to bylo hezké." " Mě se líbilo, jak říkala hodinám tik tak." "Mě se líbilo, jak babička zlobila Veroniku."

Pohádku, kterou knihovnice dětem zahrály, děti dobře znají.

Dominika Vojteková, vedoucí učitelka: "Minulý rok jsme ji četly před spaním, je fajn, že přicházejí i s knížkami, které děti vůbec neznají a jsou pro ně novinkou.”

Přímo pro tyto účely vytvořila ilustrátorka Bára Buchalová i omalovánku, děti po představení získaly malou památku a také něco dobrého na zub.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy