Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Karvinská hornická nemocnice potěšila ženy k svátku MDŽ

  • Karviná,

Na Mezinárodní den žen se nezapomnělo ani v Karvinské hornické nemocnici. Pacientky, které ráno přicházely do nemocnice na vyšetření nebo kontrolu, dostaly ve vestibulu květinu. Obdarovány byly i ženy na lůžkových odděleních a zaměstnankyně nemocnice.

Milé překvapení v podobě krásné květiny čekalo na pacientky, které ráno 8. března, v den mezinárodnímu svátku žen přicházely do Karvinské hornické nemocnice.

anketa: obdarovaná žena: " Je to velká pozornost, jsem nečekala, protože ten svátek celkem zaniká, teď se obnovuje, jsem ráda."

Kytičku a malé občerstvení dostaly i zaměstnankyně nemocnice.

anketa: obdarované ženy: "To je nádhera, to vždycky každou ženu potěší květina a něco sladkého k tomu, to je taková sladká tečka, krásná, nádherná ." "Je to milé překvapení, nečekali jsme to."
Tomáš Canibal, ředitel KHN: "Je 8. března, MDŽ, my jsme se rozhodli, že naše zaměstnankyně, ale i pacientky obdarujeme kytičkou, která k tomuto svátku patří. Pořídili jsme 430 tulipánů, to číslo je symbolické, protože právě tolik žen pracuje v KHN. Chceme ženám sdělit, že o nich víme, že si jich vážíme, že jim děkujeme za jejich práci a že jim přejeme vše dobré."

Nezapomnělo se ani na pacientky na pokojích lůžkových odděleních.

Tomáš Canibal, ředitel KHN: "Stravovací provoz napekl dobroty a každá pacientka, která je hospitalizovaná u nás v nemocnici, dostane od nás sladkost."

Podobnou akci k MDŽ zorganizovala nemocnice i vloni.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy