Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

SVČ Juventus rozšiřuje nabídku kroužků pro děti

  • Karviná,

Na chvíli nahlédneme do Střediska volného času Juventus, které nabízí pestrou škálu nejrůznějších kroužků pro děti. Několik nových se také v tomto školním roce otevírá, podívejte se na reportáž.

S příchodem nového školního roku začali rodiče a jejich ratolesti přemýšlet o tom, jak vyplní volný čas a co by děti bavilo. V Karviné je mnoho organizací, které nabízejí kroužky pro volný čas. Nejobsáhlejší výběr nabízí Středisko volného času Juventus, rovných 65.

Jan Firla, zástupce ředitele SVČ Juventus: "Sportovních, plastikoví modeláři, Máme tady mažoretky máme tady pohybové, taneční, turistické. ta nabídka je široká, myslím, že by si každý vybral. Oproti loňsku máme nové kroužky, budeme otevírat třeba železničního modeláře.”

Tento kroužek je hodný od dětí od 6 let až do dospělosti. Na členy čekají í výlety na různá nádraží a podobně. kroužek bude probíhat 2x týdně.

Jan Firla, zástupce ředitele SVČ Juventus: "Budeme otevírat kroužek pro malé na jógování a kurz pro modelky. Zaměřeno to bude na zdravý pohyb, jak správně chodit, chovat, poptávka byla a máme i děvčata, co se věnují modelingu, tak nám to povedou. Mezi další novinky je, že budeme otevírat klub deskových her, bude to takový kurz, kde může veřejnost docházet na každou výukovou jednotku. Věnuje se tomu několik vedoucích a když už tu hru někdo zná, tak vás navede lépe než když dlouho studujete návod."

Tyto výukové lekce deskových her budou probíhat vždy v pátky.

Největší zájem bývá každoročně o kroužek mažoretek, Nerf x team, o taneční kroužky a o taneční šály i karate.

Jan Firla, zástupce ředitele SVČ Juventus: "Nejsou naplněné kroužky, které jsme rozjeli nově, rozjíždíme i střelbu ze vzduchové pušky."


Tento kroužek je vhodný od 9 let. I tady se členové pak mohou těšit na různé soutěže o ceny. Celkově kroužky ve SVČ Juventus každoročně navštěvuje zhruba 900 dětí.

Nahlásit chybu


K tématu
Správa železnic, státní organizace Bohumín
Bohumín
od 30 000 Kč/měsíc

Detail