Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Rodiče potřebují pro děti stále nové ošacení. V Bejbáčku proto uvítali bazárek

  • Orlová,

Mateřské centrum Bejbáček je místem, kde se stále něco děje. Tentokrát se maminky v centru sešly, aby si vyměnily dětské oblečení, nebo hračky. O bazárek byl opět značný zájem.

Děti rostou jako z vody a rodiče mnohdy nestačí kupovat ošacení. Co ale s věcmi, které jsou v podstatě jako nové? Tak to vyřešil Bejbáček. Pravidelně dvakrát ročně pořádá bazárek, o který je velký zájem.

"Smysl našeho bazárku je v tom, aby si maminky mohly vzájemně prodat, nakoupit, předat si určité věci, hračky. Prostě, aby měly místo, kde si to mohou předat. Jinde tomu říkají sousedské slavnosti, kde si mohou děti hrát a rodiče si u toho nakoupí,” řekla vedoucí Bejbáčku Silvie Tůmová.

Maminky i se svými dětmi zaplnily bazárek už v ranních hodinách. V poledne bylo vyměněno, nakoupeno.

“Vždy si něco vyberu. Je tu hodně krásných věcí pro děti,” řekla maminka.

“Já jsem byla minulý rok jen nakupovat, ale letos, protože mám hodně věcí po malém, tak i prodat. Něco jsem si také vybrala. Věci, které neprodám, nafotím a zkusím prodat přes internet. Některé věci dávám do těch bílých kontejnerů, ale raději potěším jiné maminky, které si vyberou co chtějí,” dodala jiná maminka.

Bejbáček je místem, kde se pro maminky a jejich ratolesti pořádá mnoho akcí. 

“Bejbáček jako mateřské centrum má mnoho jednak pravidelných aktivit. Přednášky, tvoření pro maminky, budeme mít třeba zase adventní věnce. Také děláme aktivity spojené s cvičením a pohybem. Pak máme akce jednorázové. Nyní nás bude čekat světluškování, je to už devátý ročník. Je to nádherná podzimní akce, kdy se všichni vybavíme lampiony a vyrážíme od Bejbáčku k letnímu koupališti,” dodala vedoucí.

Světluškování se uskuteční 1. listopadu od 17 hodin.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy