Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Odešel 20. prosince, od té doby je neznámo kde. Policie pátrá po mladém muži

  • Orlová,

Policie ČR se obrací na veřejnost s prosbou o pomoc při pátrání po pohřešovaném Lukáši Kuchyňkovi. Muž je ročníku 1990 z Orlové-Lutyně. Oznámení o pohřešování uvedeného muže učinila jeho rodina.

Podle rodiny byl muž naposledy viděn v oblasti chatové kolonie v Orlové – Městě dne 20. prosince 2019, odtud odešel neznámo kam a do současné doby o sobě nepodal žádnou zprávu.

"Popis pohřešované osoby: muž zdánlivého stáří 25 – 30 let, 180 cm vysoké štíhlé postavy, má krátké hnědé vlasy a modré oči. Na prstech levé i pravé ruky má tetování, na levé ruce nápis “LOVE“ na pravé ruce “HATE“. V době odchodu měl na sobě oblečenu béžovou letní bundu, tmavozelené tepláky, zimní boty béžové barvy a na hlavě nasazenu černou basebalovou čepici s vyobrazením bílého tygra. Pohřešovaný je bez osobních dokladů, mobilního telefonu a finančních prostředků. Žádáme osoby, které přišly s uvedeným mužem do kontaktu nebo mohou poskytnout informace k jeho aktuálnímu pobytu, aby kontaktovaly linku 158 či nejbližší policejní služebnu," píše v tiskové zprávě mluvčí PČR Karolína Bělunková.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy