Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Rychvaldský talent dává amatérských umělcům příležitost k otrkání před publikem

  • Rychvald,

V Kulturním domě se po dvouleté pauze opat konala přehlídka Rychvaldský talent. Organizátorem je kulturní komise města, které se letos přihlásilo 11 účastníků.

Ti nejlepší budou vystupovat například na Rybích slavnostech a dalších akcích.

Milan Starostka (ANO), starosta Rychvaldu: “Já jsem velmi rád, že po těch dvou letech, kdy se opravdu kvůli tomu covidu udělat nemohl nebo nesměl, takže se opět rozjíždí a velice se těším na vystoupení našich talentů.”
Radana Vozňáková, Kulturní komise města Rychvaldu: “Většinou se nám hlásí účastníci ve zpěvu, ale máme tady také hru na hudební nástroje, máme tady vystoupení karatistky, v minulých ročnících bylo taneční vystoupení a máme také vystoupení kouzelníka, takže to je také novinka. Já si myslím, že určitě se lidé mají na co těšit, protože je to pestré a vystupují v něm účastníci, kteří jsou ve věkovém rozmezí zhruba od 6 do 99 let, ale samozřejmě starší nám nehlásí, byť jsou všichni vítáni.”
Nela Hrochová, zpěvačka: “Já jsem se přihlásila, protože ráda strašně moc zpívám, máme to v rodině, ale hlavně kvůli trémě, protože se jí chci trošku zbavit. Chtěla bych si založit takovou menší kabelu, jakou má třeba teta Leona Hrochová, ale nevím, jestli se to povede. Chtěla bych prostě zpívat.”
Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy