Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

V Rychvaldě poděkovali školákům za úspěchy ve sportu, matematice nebo za pomoc Ukrajině

  • Rychvald,

Poděkování a drobné pozornosti s nákupní poukázkou se dostala 15 nadaným a úspěšným školákům, kteří příkladně reprezentují město Rychvald.

Jana Máchová, předsedkyně Komise pro občanské záležitosti: “Letos jako tradičně v posledních letech jsme pozvali k ocenění v obřadní síni žáky Základní školy v Rychvaldě, kteří jsou ocenění v různých oblastech za svou činnost ve školním roce 2021/2022.


Denis Vicherek, žák ZŠ Rychvald: “S paní učitelkou třídní jsme v souvislosti se situací na Ukrajině zorganizovali sbírku v naší škole a ty vybrané věci jsme zavezli na místa pro pomoc uprchlíkům.”
Vanesa Przybylová, žákyně ZŠ Rychvald: “Matematika mě baví od 1. nebo 2. třídy. Zúčastnila jsem se matematické soutěže. Byla poměrně těžká, ale nakonec jsem vyhrála první místo. V matematice chci pokračovat, možná třeba na vysoké nebo na střední škole bych chtěla matematiku učit.”
David Miksa, žák ZŠ Rychvald: “Se spolužáky vytváříme časopis o škole, děláme tam křížovky, rozhovor, spolužákům se náš časopis líbí.”
Daniel Cigánek, ředitel ZŠ Rychvald: “Já jsem rád, že jsem tady dneska mohl přivést 15 dětí, které naši školu reprezentují v široké škále různých soutěží. A za to mám právě radost, že tady jsou matematici, jsou tady výtvarníci, jsou tady i šikovní žáci, kteří nás reprezentují ve sportovních soutěžích a pak je tady skupina žáků, která je šikovná a pravidelně se zapojuje do práce pro školní časopis, pro Klub mozek a já jim ještě jednou za to moc děkuji.”
Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy