Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Policistka z Horní Suché byla oceněna za svou práci

  • Stonava,

Jsou vzorem pro své kolegy. Své práci se mnohdy věnují nad rámec svých povinností. Řeč je o policistech z celého Karvinska, kteří byli za svou práci v loňském roce nominování na cenu Policista roku. Za obvodní oddělení v Horní Suché, jehož policisté dohlížejí na veřejný pořádek mimo jiné i v obci Stonava, si ocenění převzala Veronika Buzková.

Nejlepší policisté sloužící na Karvinsku získali před zraky svých kolegů významná ocenění na slavnostním aktivu nazvaném Policista roku. Cenu si letos převzala i Veronika Buzková, která k Policii nastoupila v září roku 2009. V současné době působí jako vrchní inspektor na obvodním oddělení v Horní Suché.

„Veronika Buzková vyniká mezi policisty svou pečlivostí a přístupem k práci. Nedělá ji problém pracovat i nad rámec pracovní doby a nad rámec jejích povinností,“ řekl vedoucí OO PČR Horní Suchá Petr Bambula.

S Veronikou Buzkovou se občané Stonavy mohli setkat například i během různých přednášek, které jsou zaměřeny na prevenci před různými podvodníky a zloději.

„Já si velice tohoto ocenění vážím, protože svou práci mám upřímně z celého srdce ráda. Těší mě, že patřím právě mezi své kolegy v Horní Suché,“ řekla oceněná policistka.

Policisté tohoto obvodního oddělení mimo jiné dohlížejí i na veřejný pořádek v obci Stonava. Místní radnice jim v tom pomáhá.

„Spolupráce s policií v Horní Suché je nadstandardní. Každoročně uvolňujeme určité finanční prostředky, abychom posílili rozpočet policie,“ řekl stonavský zastupitel Zdeněk Lusk.

Vyzdvihnout práci vždy jednoho policisty za jednotlivá oddělení je vždy velmi obtížné. Podle vedoucího územního odboru Karviná si poděkování za svou práci zaslouží všichni.

„Já si myslím, že u nás pracuje celá řada výborných policistů. I ostatní policisté, kteří odvádějí standardní výkony, si zaslouží obrovské poděkování,“ řekl Miloš Pollak.

Karvinsko totiž patří k okresům s velmi vysokým nápadem trestné činnosti. V porovnání s rokem 2016 ale nedošlo v loňském roce k jejímu nárůstu. Bohužel zvýšil se počet dopravních nehod se smrtelnými následky.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy