Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Předškoláci se loučí se školkou, strávili v ní noc

  • Stonava,

U za pár hodin začnou dětem dlouhoočekávané prázdniny. Těší se ně i budoucí stonavští prvňáčci. Na chvíle strávené ve školce ale jen tak nezapomenou. S paní učitelkou v ní strávili celou noc.

Damián, Erika, Barunka. To jsou jména tří předškoláků, kteří v září nastoupí do první třídy. Se svou mateřskou školkou se rozloučili způsobem, na který jistě budou dlouho vzpomínat. Strávili v ní celou noc.

„Je to poslední spinkání, protože školáci, kteří odejdou do první třídy, se do školky už nevrátí. Plníme tady různé úkoly, čteme si pohádky a moc se jim to líbí,“ vysvětlila učitelka MŠ Stonava-Hořany Veronika Bařáková.

„Bude se mi po školce trochu stýskat, protože jsem tady měla hodně kamarádů. Ve škole je ale budu mít taky,“ řekla Barunka.

„My si tady budeme hrát, číst a čistit zoubky,“ dodal malý Damián.

„Budeme hledat poklad a s paní učitelkou si to tady užijeme,“ doplnila jeho slova Erika.

Získat poklad ale nebylo vůbec jednoduché. Pirát ho mohl vydat jen na základě správného hesla. Indicie k němu jako aktovka, zvonek, tabule apod. děti získaly po splnění různých úkolů.

„To je moje truhlička, vy jste to uhodli,“ konstatoval pirát.

Správné heslo určitě tušíte. Je jím škola. A na tu se už tyto děti velmi těší.

„Trošku se mi bude po školce stýskat, ale do školy se už moc těším.“ „Já se těším do školy, protože se tam naučím číst.“ „Konečně použiju to nové pouzdro,“ řekli budoucí prvňáčci.

To vše ale až v září. Teď jsou tady prázdniny, ta hurá na ně.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy