Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Školáci se rozloučili s ředitelem školy Zdeňkem Luskem

  • Stonava,

Ze stonavskou základkou se na konci školního roku neloučí jen deváťáci. Letos nastal ve stonavském školství důležitý moment - odchod ředitele školy Zdeňka Luska do důchodu. Žáci základní i mateřské školy se s ním rozloučili během dětských radovánek.

Zdeněk Lusk funkci ředitele školy zastával 26 let a za tu si získal uznání nejen ostatních pedagogů, ale i žáků a široké stonavské veřejnosti.

„Dokázal nás v matematice perfektně připravit k přijímacím zkouškám, měl na to skvělou techniku. Mrzí nás, že končí,“ shodují se žáci 9. třídy.

„Za těch 26 let jsme spolu vyřešili spousty věcí. Je pro mě velmi těžké loučit se s tak skvělým pedagogem. Slíbil jsem mu, že se vynasnažím o to, aby zřizovatel školy, obec, vybrala dobrého ředitele, který bude pokračovat v jeho šlépějích,“ řekl starosta Stonavy Ondřej Feber.

„Na léta strávené ve stonavské škole nejde zapomenout. Pokud bude nový ředitel, nebo ředitelka o mé zkušenosti,  jsem připraven pomoc. Uvažuji, že bych mohl ještě alespoň půl roku učit matematiku, pak se uvidí,“ řekl Zdeněk Lusk.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy