Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Školáci se rozloučili s ředitelem školy Zdeňkem Luskem

  • Stonava,

Ze stonavskou základkou se na konci školního roku neloučí jen deváťáci. Letos nastal ve stonavském školství důležitý moment - odchod ředitele školy Zdeňka Luska do důchodu. Žáci základní i mateřské školy se s ním rozloučili během dětských radovánek.

Zdeněk Lusk funkci ředitele školy zastával 26 let a za tu si získal uznání nejen ostatních pedagogů, ale i žáků a široké stonavské veřejnosti.

„Dokázal nás v matematice perfektně připravit k přijímacím zkouškám, měl na to skvělou techniku. Mrzí nás, že končí,“ shodují se žáci 9. třídy.

„Za těch 26 let jsme spolu vyřešili spousty věcí. Je pro mě velmi těžké loučit se s tak skvělým pedagogem. Slíbil jsem mu, že se vynasnažím o to, aby zřizovatel školy, obec, vybrala dobrého ředitele, který bude pokračovat v jeho šlépějích,“ řekl starosta Stonavy Ondřej Feber.

„Na léta strávené ve stonavské škole nejde zapomenout. Pokud bude nový ředitel, nebo ředitelka o mé zkušenosti,  jsem připraven pomoc. Uvažuji, že bych mohl ještě alespoň půl roku učit matematiku, pak se uvidí,“ řekl Zdeněk Lusk.
KUNETO s.r.o.
Karviná
od 25 000 Kč/měsíc

Detail

Česká distribuční a.s. - Č. Těšín
Český Těšín
od 3 650 do 7 300 Kč/měsíc

Detail

UXA VKP s.r.o.
Havířov
od 15 000 do 30 000 Kč/měsíc

Detail

Dnešní premiéry

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků