Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Ve Stonavě si děti užily týden u koní, stáj Akimarol pro ně připravila příměstský tábor

  • Stonava,

Stonavská stáj Akimarol letos opět uspořádala pro děti týdenní koňský příměstský tábor. Zájem o něj byl velký a jak jsme se s kamerou přesvědčili, děti se na něm rozhodně nenudí.

Už po třetí se rozhodla stonavská stáj Akimarol umožnit dětem strávit zajímavý týden u koní. Zájem o tento pětidenní příměstský tábor, který začal v pondělí 29. července byl velký. 

„Zájem byl opravdu velký, měli jsme 86 zájemců, ale museli jsme otevřít pouze jeden turnus, protože mám ještě malé dítě. O 34 dětí se stará 6 dospělých,“ řekla hlavní vedoucí Žaneta Miková.

Děti jsou rozděleni do čtyř skupin.

„Scházíme se ráno v osm hodin. Program na každý den je jiný, jsou různé bojovky, volejbal, fotbal apod. Dvě skupinky na koních jezdí dopoledne, druhé pak odpoledne,“ dodala vedoucí tábora.

„Já jsem se přihlásila, protože jsem slyšela, že ve Stonavě je skvělý tábor.“ „Já mám ráda koně, proto jsem se přihlásila.“ „Je tady skvělý kolektiv,“ řekli účastníci tábora.

Stravu mají táborníci zajištěnou ve stonavské restauraci, která jim hned na úvod umožnila i strávit dopoledne na minigolfu.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy