Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Stonavští fotbalisté si z domácího trávníku body nepřipsali, Petřvald na Moravě byl lepší

  • Stonava,

Stonavští fotbalisté mají za sebou další zápas podzimní sezóny. Na domácím hřišti hostili lídra tabulky Petřvald na Moravě. Bohužel, body si ze Stonavy odvezli hosté.

V 11. kole sezóny hostila Stonava tým z Petřvaldu na Moravě. Místní borci na trávník nastoupili opět z cílem vyhrát. Bohužel, soupeř prokázal své kvality a zaslouženě se udrželi na prvním místě tabulky. Zatímco se hostům podařilo vstřelit čtyři branky, stonavští skórovali jen jednou.

„Dopadlo to pro nás špatně, soupeř byl kvalitní. V prvním poločase jsme se ještě drželi, ve druhém pak po dvou standardních situacích, které ovlivnily zápas, pak soupeř už jasně dominoval a zaslouženě vyhrál. Dneska nám prostě ten zápas nesedl,“ konstatoval trenér SK Stonava Karel Sochora.

O to víc, dali stonavští do přípravy na příští zápas, který je pro ně tím nejdůležitějším v rámci celé sezóny. Hrát se bude derby se sousedními Albrechticemi.

„Je to zase jiný zápas a věřím, že to zvládneme dobře a odčiníme tu domácí porážku,“ konstatoval Sochora.

Stonavsko- albrechtické derby bude zahájeno v neděli 20. Října ve dvě hodiny odpoledne na hřišti Baníku Albrechtice. Tento nejdůležitější zápas podzimní sezóny si samozřejmě s kamerou nenecháme ujít.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy