Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Žáci SK Stonava vyrazili do Beskyd, ve Frýdlantu nad Ostravicí je čekal tvrdý trénink

  • Stonava,

Do Frýdlantu nad Ostravicí vyrazili žáci SK Stonava na několikadenní soustředění. Kromě každodenního tréninku je čekaly přátelské zápasy s frýdlantskými fotbalisty.

Vedení sportovního klubu Stonava využilo jarních prázdnin a umožnilo svým nejmladším fotbalistům vyrazit na soustředění do Beskyd.

„Chtěli jsme hlavně zlepšit fyzickou zdatnost hráčů a stmelit družstvo. Nacházíme se ve Frýdlantu nad Ostravicí. Místní klub nám vytvořil perfektní podmínky k trénování. Máme tady umělku a halu, můžeme tady běhat po horách a ten cíl, zlepšení fyzičky, se nám splnil na sto procent,“ řekl trenér stonavských žáků Aleš Otruba.

Velký vliv na to zcela jistě mělo i ovzduší.

„Ty tréninky na čerstvém horském vzduchu jsou efektnější,“ konstatoval asistent trenéra David Dvořák.

Velkým přínosem pro stonavské fotbalisty byly zápasy s hráči místního klubu. Stonavští žáci byli nadšeni.

„Je dobře, že je tady také hala a umělka.“ „Tréninky máme ráno a odpoledne. Někdy míváme i zápasy místo odpoledního tréninku.“ „Soustředění mi zlepšilo hlavně kondici. Nové cviky jsme se tady učili.“ „Na tréninku jsme hodně makali. Doufám, že se to projeví v sezóně,“ řekli malí fotbalisté.

Žáci SK Stonava na takovéto soustředění vyrazili vůbec poprvé. Své soustředění během jarní přípravy mají v Beskydech i muži.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy