Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Ve Stonavě plesali motorkáři z celého regionu

  • Stonava,

Plesová sezóna je ve Stonavě velmi bohatá. Svědčí o tom množství plesů, které jsou v místním sále domu PZKO organizovány, nejen místními spolky a organizacemi. Už po třetí si stonavský kulturní stánek pro svůj ples vybrali motorkáři. O zábavu tady nouze nebyla.

Drescode návštěvníků jednoho z mnoha plesů v sále domu PZKO už na první pohled prozradil, že se zcela vymyká klasickým plesům, které se letos ve Stonavě konají. Už potřetí se tady setkali příznivci motorek.

„Motorkáři v zimě čekají na jaro, tak jsme si řekli, proč ten zimní čas nezpříjemnit takovýmto plesem,“ řekl jeden z organizátorů Jiří Šteglík.

Po celou dobu panovala v sále skvělá přátelská atmosféra. Připraven byl bohatý kulturní program. O ten se mimo jiné postarali borci, kteří na tanečním parketu předvedli něco neskutečného.

„Biketrial vznikl s motorkového trialu, kdy jezdci chtěli nějakou průpravu. Jezdili na kolech a postupně se z toho vyvinul samostatný sport. Mně se to líbilo, protože to skoro nikdo nedělá. Když člověk něco takového zajede tak jsou všichni okolo nadšeni, je to taková rarita“ řekl biketrialista Martin Prašivka.

Velký potlesk sklidilo také vystoupení tohoto tanečního páru, který nejenže předvedl ukázku latinskoamerických tanců, ale pro plesající hosty si připravil workshop.

„V rámci programu Školička tance jsme zvolili tanec mambo, protože je tomu 33 let, kdy světlo světa spatřil film Hříšný tanec. Je to takové hezké připomenutí, takže to bude ve víru Hříšného tance i s hudbou a se vším všudy,“ řekl lektor Tomáš Valošek.

Zlatým hřebem programu bylo vystoupení kapely Elán Revival Morava.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy