Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Didaktické divadlo Abraka Muzika pomohlo v prevenci rizikového chování dětí

  • Stonava,

Stonavské školáky i jejich kamarády z mateřské školy navštívilo v rámci prevence rizikového chování interaktivní didaktické hudební divadlo Abraka Muzika.

Stonavští školáci i děti z místních mateřských škol mají za sebou jedno zajímavé dopoledne. V tělocvičně základní školy na Dolanech shlédli interaktivní představení, které si pro ně připravili herci divadla Abraka Muzika. Tento soubor vznikl před pětadvaceti lety a zabývá se tématy bezprostředně souvisejícími s výchovou. Do Stonavy přijel se dvěma pořady. První byl určen předškolákům a dětem z prvního stupně, druhý pak žákům druhého stupně.

V prvním představení Pohádkový vandr, které jsme s kamerou zachytili, vyrazili děti společně s herci na dobrodružnou výpravu plnou známých pohádkových písniček. Průvodcem byl čaroděj, který svým kouzelným pohádkohledem dohlížel na řád pohádkového světa.

Ve stonavském školství je kladen velký důraz na primární prevenci rizikového chování. Oba pořady, které děti shlédli v podání divadla Abraka Muzika, se tak stalo součástí celoročního preventivního programu.

Vyvrcholením celoročního programu Prevence rizikového chování je v závěru školního roku projektový den.
Šakalí léta / muzikál

Dnes
Český Těšín, Těšínské divadlo, Český Těšín

Šakalí léta / muzikál

Zítra
Český Těšín, Těšínské divadlo, Český Těšín

Šakalí léta / muzikál

17.04. 19:00
Orlová, Dům kultury města Orlová

HAMOR - STAV s.r.o.
Karviná
od 17 800 Kč/měsíc

Detail

Základní škola Rychvald, okres Karviná, příspěvková organizace
Rychvald
od 30 930 do 40 320 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků