Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Školka propojila dětský svět se světem prarodičů, Hopslaín u toho nesměl chybět

  • Stonava,

Děti z mateřské školy na Dolanech společně oslavily v Domě PZKO svátek svých babiček a dědečků. O zábavu se postaral klaun Hopsalín.

Propojit dětský svět se světem babiček a dědečků. Naučit děti pozitivně vnímat všechny etapy lidského života. Setřít hranice mezi světem nejmladších a nejstarších a umožnit dětem i seniorům prožít společně příjemné chvilky. Přesně to bylo cílem dolanské mateřské školky v rámci oslav dne babiček a dědečků s tematickým názvem Pod čepicí, aneb party v klobouku. Akce byla zahájena vystoupením dětí a jejich rodičů.

„Děti pod vedením rodičů si v době jarních prázdnin připravily individuální vystoupení a pod vedením paní učitelky Renaty Drapové pak společný taneček,“ řekla vedoucí učitelka MŠ Dolany Helena Skutková.

„Trénovali jsme dva dny po hodince před vlastním vystoupením. Jelikož máme šikovné rodiče a děti, šlo to bez problémů,“ dodala Renata Drapová.

Po vystoupení byl pro všechny připraven soutěžní kvíz, který se týkal života v dolanské mateřské školce.

Do společného programu zapojil děti a jejich prarodiče i klaun Hopsalín.

Ve druhém úkolu pak museli babičky a dědečkové společně se svými vnoučaty rozpoznat melodie ze známých pohádek.

„Nemám slov. Školka dolanská je prostě školka dolanská. Je mi líto, že jsem tady už naposledy, protože vnučka půjde v září do školy.“ „To je jenom ve Stonavě. Nikde jinde jsem to neviděl. Nikdy jsem si tak nezatancoval jako dnes tady. Jsem velmi potěšen,“ řekli účastníci akce.
Ristorispetto s.r.o. - Karviná
Karviná
od 30 000 do 40 000 Kč/měsíc

Detail

BOHEMIA MARTEN SECURITY s.r.o. - LIDL U Nádraží Havířov
Havířov
od 18 000 do 25 000 Kč/měsíc

Detail

BASIC ČR, z.s. - Havířov
Havířov
od 20 000 do 40 000 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků