Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Školka propojila dětský svět se světem prarodičů, Hopslaín u toho nesměl chybět

  • Stonava,

Děti z mateřské školy na Dolanech společně oslavily v Domě PZKO svátek svých babiček a dědečků. O zábavu se postaral klaun Hopsalín.

Propojit dětský svět se světem babiček a dědečků. Naučit děti pozitivně vnímat všechny etapy lidského života. Setřít hranice mezi světem nejmladších a nejstarších a umožnit dětem i seniorům prožít společně příjemné chvilky. Přesně to bylo cílem dolanské mateřské školky v rámci oslav dne babiček a dědečků s tematickým názvem Pod čepicí, aneb party v klobouku. Akce byla zahájena vystoupením dětí a jejich rodičů.

„Děti pod vedením rodičů si v době jarních prázdnin připravily individuální vystoupení a pod vedením paní učitelky Renaty Drapové pak společný taneček,“ řekla vedoucí učitelka MŠ Dolany Helena Skutková.

„Trénovali jsme dva dny po hodince před vlastním vystoupením. Jelikož máme šikovné rodiče a děti, šlo to bez problémů,“ dodala Renata Drapová.

Po vystoupení byl pro všechny připraven soutěžní kvíz, který se týkal života v dolanské mateřské školce.

Do společného programu zapojil děti a jejich prarodiče i klaun Hopsalín.

Ve druhém úkolu pak museli babičky a dědečkové společně se svými vnoučaty rozpoznat melodie ze známých pohádek.

„Nemám slov. Školka dolanská je prostě školka dolanská. Je mi líto, že jsem tady už naposledy, protože vnučka půjde v září do školy.“ „To je jenom ve Stonavě. Nikde jinde jsem to neviděl. Nikdy jsem si tak nezatancoval jako dnes tady. Jsem velmi potěšen,“ řekli účastníci akce.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků