Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Ve sportovní hale se bude hrát MČR v sálovém fotbale, SC Premium chce titul vrátit do Stonavy

  • Stonava,

Stonavská sportovní hala se stane dějištěm MČR v sálovém fotbale veteránů 40+. Jedním ze šesti nejlepších týmu z celé české republiky, který bude bojovat o mistrovský titul je SC Premium Stonava.

Sobota 14. března 2020 se zcela jistě zapíše do dějin sálové kopané. Obec Stonava hostí Mistrovství České republiky ve futsalu veteránů. Ve sportovní hale se utká 6 týmů složených ze špičkových futsalitů,  bývalých reprezentantů ČR. SC Premium Stonava k nim beze sporu patří.

„Vítěz republikového mistrovství má právo na účasti Poháru mistrů evropských zemí,“ řekl předseda SC Premium Stonava Roman Pich.

Poháru Mistrů evropských zemí se účastní také tým, který v rámci ČR získává stříbro. SC Premium Stonava tento evropský pohár vybojovalo už třikrát za sebou. V posledních dvou letech se ale stonavským borcům nedaří v rámci republiky porazit Chempomex Praha.

„Tímto bych chtěl pozvat fanoušky našeho týmu na toto mistrovství, protože to bude jedinečná příležitost, kdy na domácí půdě můžeme vzít Chempomexu titul a opět ho vrátit do Stonavy, což je náš největší cíl,“ konstatoval Pich.

Záštitu nad turnajem převzal starosta obce Stonava Ondřej Feber.

„Nás velice těší, že Stonava vyhrála to místo, kde se soutěž bude konat a my budeme dělat všechno proto, abychom po všech stránkách obstáli,“ řekl Feber.

Televize POLAR toto jedinečné sportovní klání odvysílá v přímém přenosu od 12 hodin na stanici POLAR2, kterou naladíte přes Červené tlačítko POLAR, nebo na www.polar2.cz. Odkaz na přímý přenos bude umístěn také na webové stránky obce Stonava.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků