Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Rychlý přehled událostí ze Stonavy

  • Stonava,

1. Rekonstrukce mostu ovlivní autobusovou dopravu v obci 2. Zastupitelé posunuli termín podání žádosti o dotaci 3. Neúplné žádosti vrací zastupitelé k dopracování

  • Během letních prázdnin bude z důvodu opravy mostu u Švédského kopce uzavřena silnice č.III/4749. Objízdná trasa, která bude vedena přes Křivý důl, se dotkne mimo jiné také autobusové dopravy. Linka 581 a 582 bude vedena kolem Domu PZKO směrem na Hořany. Autobusová zastávka "Stonava, PZKO" bude přemístěna na zastávku "Stonava, zdravotní středisko". Nebudou obslouženy autobusové zastávky "Stonava, základní škola" a "Stonava, U Palírny". Linka 583 bude vedena po tzv. Černé cestě kolem Kateřinských rybníků. Obslouženy tak nebudou zastávky Stonava, Holkovice", "Stonava, rozcestí Albrechtice", "Stonava, sídliště Nový Svět" a "Stonava, Nový Svět u Bulače".
  • Stonavští zastupitelé na svém posledním zasedání schválili dodatek k Programu k poskytnutí dotace vlastníkům budov v obci Stonava na rok 2020. Z důvodu pandemie koronaviru je termín podání žádosti přesunut na měsíc září.
  • V letošním roce byly podány tři žádosti v rámci programu k poskytnutí dotace na zateplení budov v obci Stonava. Zastupitelé ale schválili pouze jednu z nich. Další dvě nebyly kompletní.
Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků