Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Fotbaloví fanoušci mohli zápas sledovat online

  • Stonava,

Stonavští fotbalisté mají za sebou zřejmě poslední zápas podzimní sezóny. Odehrán byl bez diváků. Fanoušci jej ale mohli sledovat online prostřednictvím sociální sítě.

V sobotu 10. října nastoupili stonavští fotbalisté na domácím trávníku proti Finstal Lučina. Vzhledem k nařízení hygieniků se zápas odehrál bez diváků. Sportovní klub Stonava proto umožnil fanouškům sledovat tento zápas on-line.

Martin Cyroň, předseda SK Stonava: „Myslím si, že je to perfektní pro lidi, kteří z jakýchkoli důvodů nemohou přijít a mohou takto zápas sledovat.“

Prostřednictvím monitorů a mobilních displejů se divákům naskytl pohled na hřiště, jako by seděli na tribuně. Během devadesátiminutového přenosu viděli 3 góly, všechny v síti hostů.

Richard Beneš, trenér SK Stonava: „Od první minuty jsme byli lepší, silní na balóně, soupeře jsme nikde nepustili. Měli jsme spoustu šancí. Do poločasu to mohlo být klidně 5:0, bylo 2:0. Ve druhé půlce to bylo zase to stejné. Bohužel, od 80. minuty jsme hráli v oslabení, ale i to oslabení jsme zvládli, dali jsme třetí gól. Spokojenost je, kluci do toho šli naplno, zasloužená výhra.“

Zápas proti Lučině byl zřejmě posledním zápasem podzimní sezóny. Od 14. října do 3. listopadu jsou na základě mimořádného opatření Vlády ČR zrušena všechna fotbalová utkání na regionální úrovni. Zrušeno tím pádem je i podzimní derby s Albrechticemi, které se mělo hrát v neděli 1. listopadu.
Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků