Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Motýlci jsou v karanténě, Housenky do školky chodí dál

  • Stonava,

V současné době je v celé České republice zhruba 20% mateřských škol uzavřených kvůli koronavirové nákaze. Onemocnění COVID-19 se bohužel nevyhnulo ani dětem z mateřské školy na Dolanech, přestože byla ve školce dodržována veškerá hygienická opatření. Třída Motýlků je od pondělí 16. listopadu v karanténě.

Helena Skutková, vedoucí učitelka MŠ Dolany: „Z důvodu karantény Motýlků je znemožněna osobní přítomnost dětí ve školce, proto máme povinnost poskytnout vzdělávání distančním způsobem dětem, pro které je předškolní vzdělávaní povinné, tedy dětem, které v září mají nastoupit do první třídy. Rodičům byla náplň a odkazy zaslány e-mailem.

Třídě Houseneček, kde se vzdělávají děti od 2 let karanténa hygieniky nařízena nebyla. Přesto byla v pondělí 16.listopadu uzavřena na základě vyhlášeného ředitelského volna. Hasiči byla provedena ohnisková dezinfekce.

Helena Skutková, vedoucí učitelka MŠ Dolany: „Personálem ze třídy houseneček byly dezinfikovány všechny hračky, pomůcky, utřeno vše po ohniskové dezinfekci dle pokynu hasičů. Děti ze třídy houseneček, které jsou zdravé, bez příznaků mohou ve středu 18.11 nastoupit do své třídy. Zdůrazňuji a žádám rodiče, aby v případě potíží, nenastoupilo dítě do školky a přes praktického lékaře se objednají na testy. O tomto je nutné inforovat mateřskou školu telefonicky nebo e-mailem.“Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků