Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Do zaslouženého důchodu odchází vedoucí stonavské ZUŠ, vedení obce ji za práci poděkovalo

  • Stonava,

Dvouměsíční prázdniny začaly i dětem, kteří navštěvují základní uměleckou školu. Ti, kteří se učí ve Stonavě hře na klavír, budou mít od září nového pedagoga. Do zaslouženého důchodu totiž odešla Dagmar Tyrlíková. Vedení obce ji proto za její práci i za to, co vše pro stonavský kulturní život vykonala, poděkovalo.

VIDEO: TV Polar

Do zaslouženého důchodu odchází učitelka klavíru a také vedoucí stonavské pobočky ZUŠ Bedřicha Smetany v Karviné Dagmar Tyrlíková. Tuto funkci vykonávala od samotného začátku založení pobočky, dlouhých třicet let. Za její práci pro stonavské děti ji osobně na místní radnici poděkovalo vedení obce.

Ondřej Feber, starosta Stonavy: "Ona skutečně to dělala se srdcem, svým nasazením a možná si to ani všichni neuvědomují, rodiče a děti, že vlastně díky ní nám to tak dobře fungovalo."

Paní Tyrlíková byla projevem úcty mile překvapena. Odchází do důchodu se zadostiučiněním, že pro děti v oblasti hudby udělala maximum.

Dagmar Tyrlíková, vedoucí pobočky ZUŠ B. Smetany ve Stonavě: "Myslím si, že jsem dala dobré základy pro další působení pobočky ZUŠ ve Stonavě."
Kamil Novák, ředitel ZUŠ B. Smetany v Karviné: "Odchodem paní Tyrlíkové nekončí naše působnost tady ve Stonavě, Mám už další dobrou náhradu za paní učitelku, ale jméno ještě nechci prozradit, bude to velké překvapení a myslím si, že se mají Stonavané na co těšit."

My se proto s kamerou na začátku nového školního roku do stonavské ZUŠ určitě podíváme.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy