Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Derby mezi Stonavou a Albrechticemi skočilo remízou

  • Stonava,

Stonavští fotbalisté mají za sebou další důležité utkání podzimní sezóny. O důležité body bojovali na domácím hřišti se sousedními Albrechticemi.

Fotbaloví fanoušci se dočkali. Po téměř dvou letech se na stonavském fotbalovém hřišti odehrál zápas mezi Stonavou a Albrechticemi. Toto derby je nejen oběma kluby, ale i fanoušky vnímáno jako svátek. Vedení stonavského fotbalového klubu ale muselo před samotným zápasem vyřešit situaci, která nastala několik málo hodin před utkáním. V rámci předzápasového tréninku se zranil další klíčový hráč Josef Zoller, který měl po dvou kolech na kontě už šest gólů. Stonavskému manšaftu tak přišel pomoc z fotbalového důchodu Jakub Sittek. V prvním poločase se hrál velmi rychlý fotbal. Albrechtice byly sice lepší na míči, Stonava ale těžila převážně z rychlého přechodu do útoku. Šance vstřelit branku byla několikrát zastavena oběma skvělými gólmany.

Richard Beneš, trenér SK Stonava: „Tak jak náš Stach, který chytl minimálně dvě, tři gólové šance, tak i Gradek na druhé straně.“

Do šaten se v poločase šlo ale za stavu 1:0 a to po proměněné penaltě domácího Žebroka.

V druhé půli se po další penaltě dostala Stonava do vedení 2:0. V 55. Minutě ale hosté snížili na 2:1 a nakonec v prodloužení v 92. minutě Petr Kubiena vyrovnal na konečné skóre 2:2.

Richard Beneš, trenér SK Stonava: „Dostali jsme gól v posledních dvou minutách, je to škoda. Tři body jsme mohli uhrát, ale celkově když to tak vezmu, tak ten zápas byl vyrovnaný na obě strany, šance byly na obou stranách. Remíza je zasloužená. Gólmani dnes dominovali. Kdyby tak nechytali, tak ten zápas mohl klidně skončit 4:4.“
Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávyOPTIMIA facility s.r.o. žel. stanice Havířov, Horní Suchá, Závada
Havířov
od 4 325 do 8 650 Kč/měsíc

Detail

OPTIMIA facility s.r.o. - železnice Dolní Lutyně
Dolní Lutyně
od 4 325 do 8 650 Kč/měsíc

Detail

OPTIMIA facility s.r.o. - železnice Petrovice u Karviné
Petrovice u Karviné
od 4 325 do 8 650 Kč/měsíc

Detail