Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Členové SPCCH se po roce sešli u grilování

  • Stonava,

Členové Svazu postižených civilizačními chorobami ve Stonavě se po několika měsících mohli opět setkat. Společně si užili grilování v areálu sportovního klubu Stonava a my jsme s kamerou u toho nemohli chybět.

Po dlouhých 12 měsících se opět setkali členové stonavského Svazu postižených civilizačními chorobami. Setkání se uskutečnilo na hřišti sportovního klubu a stejně jako před rokem si všichni pochutnali na grilovaných klobáskách.

anketa, členové spolku: „Je to dobře, že jsme se zase mohli setkat po tom koronaviru a pro ty lidi něco udělat.“ „Je to super. Setkání, známé tváře, nikde jinde se nepotkáváme, super je to tady.“ „Stýskalo se mi po známých tvářích. Mějme radost z toho, že jsme se sešli v takovém počtu. Kdo chtěl, tak přišel.“ „Moc jsme se těšili. Jsme překvapeni, jak to paní vedoucí a celý výbor připravili. Povedlo se to. Jsme rádi.“ „Těšila jsem se, já se vždycky těším na to, když si můžu pohovořit ze sousedami. Scházelo mi to.“

Přitom v plánu bylo letos mnoho společných akcí. Kvůli pandemii koronaviru se neuskutečnily ani přednášky, které jsou určeny široké veřejnosti.

Gizela Al Tukmachi, předsedkyně SPCCh Stonava: „Plán na rok 2021 byl bohatý, zatím jsme ale uskutečnili jenom tady tuto akci. Zrušeno bylo MDŽ, zájezdy, sportovní odpoledne. Doufám, že se to nějak upraví, a že budeme moci pokračovat. Uvidíme ale, jak to bude."

V plánu je letos mimo jiné ještě bowlingový turnaj a vánoční setkání při operetě. Co ale vedení spolku velmi trápí je stárnoucí členská základna, která čítá 78 členů. Vedení spolku by proto velmi přivítalo, kdyby o členství měli zájem i lidé mladší, než je průměrný věk základny a to 75 let.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávyOPTIMIA facility s.r.o. - železnice Petrovice u Karviné
Petrovice u Karviné
od 4 325 do 8 650 Kč/měsíc

Detail

OPTIMIA facility s.r.o. - železnice Dolní Lutyně
Dolní Lutyně
od 4 325 do 8 650 Kč/měsíc

Detail

OPTIMIA facility s.r.o. žel. stanice Havířov, Horní Suchá, Závada
Havířov
od 4 325 do 8 650 Kč/měsíc

Detail