Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Stonavští zahrádkáři budou smažit bramboráky

  • Stonava,

Několikrát do roka připravují stonavští zahrádkáři akce určené široké veřejnosti. Kromě výstavy ovoce a zeleniny smaží vaječinu, grilují a na podzim smaží bramboráky. Na těch letošních si můžete pochutnat už v sobotu 16. října.

Po dvou letošních úspěšných akcích, smažení vaječiny a výstavy ovoce a zeleniny, která byla spojena s grilováním je tady další akce, kterou pro veřejnost připravili stonavští zahrádkáři.

Anděla Štulová, místopředsedkyně MO ČZS Stonava: „Dvě akce se podle ohlasů účastníků vydařily. Teď připravujeme už poněkolikáté bramboráky, na které se taky všichni těší a myslím si, že se nám povedou. Budou už příští sobotu 16.10. Máme nakoupeno 150 kg brambor.“

Velkou pomoc při přípravě nabídla zahrádkářům obec. K dispozici budou mít zapůjčený stroj na strouhání brambor. Smažit se začne od dvou hodin odpoledne v klubově zahrádkářů na Stavech.

Anděla Štulová, místopředsedkyně MO ČZS Stonava: „Protože každý si doma poobědvá, pak přijde na kávu, bude zase nějaký koláček nebo něco ke kávě jak je zvykem. Smažit budeme do 19.00 hod. a pak kdo bude chtít chvíli posedět, určitě bude možnost. Máme hezký sál a pěknou pergolu. Pokud nebude zima a nebude foukat, budeme venku.“
Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy