Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Stonava zakončila podzim s lídrem tabulky

  • Stonava,

Stonavští fotbalisté ukončili podzimní část sezóny. Na domácím hřišti nastoupili proti týmu z Řepiště.

Poslední zápas podzimní části sezóny ukončili muži SK Stonava zápasem na domácí půdě. Soupeřem jim byl lídr tabulky Řepiště. Od první minuty se zápas odvíjel ve slušném tempu. Jedinou branku, která padla až tři minuty před koncem zápasu, skončila v síti domácích.

Tomáš Mančař, kapitán SK Stonava: „Špatně se to hodnotí. Celý zápas poctivě bráníme, nepouštíme soupeře do šancí a sami ty šance máme. Těch šancí bylo dost na to, abychom vedli 1:0, 2:0 úplně v pohodě a ten zápas by se vyvíjel úplně jinak. Pak z nějaké ošemetné šance, možná byl ofsajd, možná nebyl, nevím, dostaneme takový gól po standartce. Je to strašně těžké. Není to první a doufám, že to by poslední zápas, který jsme takto zbytečně ztratili. Byli jsme dobří na míči, dokázali jsme bránit, měli jsme šance, nedali jsme góly a prohráli jsme zápas.“

Zimní přípravu na novou sezónu začínají muži SK Stonava 11. ledna. Po zimním soustředění v Horní Lomné je čeká několik přípravných utkání. Odehrají se od 4.2.2022 do 4.3.2022 na fotbalovém hřišti v Horní Suché vždy v pátek v 18.30 hod. Soupeřem jim bude Pustá Polom, Heřmanice, Věřňovice, Stará Bělá a Horní Suchá.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy