Blíží se další ročník extrémního závodu MAD RACE

Další ročník extrémního překážkového závodu MAD RACE se rychle blíží. Start i cíl bude opět na Vaňkově kopci a závodníci se mohou těšit na spoustu novinek. Bohatší je i program, který bude v místě závodu připraven pro účastníky, fanoušky a také děti.

Reklama

Už potřetí vyběhnou na začátku června stovky závodníků do prudkého svahu lyžařského střediska Vaňkův kopec v Horní Lhotě. Uskuteční se totiž další ročník populárního extrémního překážkového závodu MAD RACE, který pořádá největší fitness centrum v naší zemi Fit Park Ostrava.

Ivo Květoň, pořadatel MAD RACE: “Proti loňskému roku jsme tu trať zpřísnili, prodloužili a ozvláštnili. Chystáme nové pikantní překážky.”

V těchto dnech vrcholí nejen příjem přihlášek, ale také už naplno trénují všichni závodníci. I letos si mohou vybrat ze dvou tras. Kratší Hobby s 20 překážkami a delší Sport, na které je překážek 27.

trenéři fitness centra FIT Park: 1/ “Základem, pro takový závod, je dobrý kondiční základ, aerobní základ, takže určitě mít hodně naběháno.” 2/ “Myslím, že to není vůbec těžké, jde jen o to se přinutit.”

Nudit se rozhodně nebudou ani fanoušci nebo doprovod závodníků. V prostoru startu a cíle je připraven bohatý program.

Ivo Květoň, pořadatel MAD RACE: “Opět bude velkoplošné pódium, velkoplošná ledka, která bude ve spolupráci s TV Polar interaktivní a budeme více pracovat s publikem. Navazuje to na dětský den, takže Vaňkův kopec připravil atrakce pro děti.”

Počet startujících je omezen, takže pokud ještě nejste přihlášeni, rychle to udělejte. Navíc už nebude možná registrace v den závodu. MAD RACE se koná 3. června na Vaňkově kopci za Ostravou.
Vyšetření Vašich znamének zdarma v 15 městech

14.05. 10:00 - 06.06. 17:00
Celý MS kraj, Viz. tabulka

Den dětí pod Lysou horou

01.06. 11:00 - 21.05. 14:28
Celý MS kraj, Koupaliště Sluníčko, Ostravice

Tomáš STRAUB s.r.o.
Opava
od 15 000 Kč

Detail

Quick Agency 4all s.r.o.
Nový Jičín
od 15 000 Kč

Detail

Beskydské uzeniny, a.s.
Frýdek-Místek
od 23 000 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

Reklama

PR články

Více PR článků
Zavřít reklamu