Blíží se další ročník extrémního závodu MAD RACE

Další ročník extrémního překážkového závodu MAD RACE se rychle blíží. Start i cíl bude opět na Vaňkově kopci a závodníci se mohou těšit na spoustu novinek. Bohatší je i program, který bude v místě závodu připraven pro účastníky, fanoušky a také děti.

Reklama

Už potřetí vyběhnou na začátku června stovky závodníků do prudkého svahu lyžařského střediska Vaňkův kopec v Horní Lhotě. Uskuteční se totiž další ročník populárního extrémního překážkového závodu MAD RACE, který pořádá největší fitness centrum v naší zemi Fit Park Ostrava.

Ivo Květoň, pořadatel MAD RACE: “Proti loňskému roku jsme tu trať zpřísnili, prodloužili a ozvláštnili. Chystáme nové pikantní překážky.”

V těchto dnech vrcholí nejen příjem přihlášek, ale také už naplno trénují všichni závodníci. I letos si mohou vybrat ze dvou tras. Kratší Hobby s 20 překážkami a delší Sport, na které je překážek 27.

trenéři fitness centra FIT Park: 1/ “Základem, pro takový závod, je dobrý kondiční základ, aerobní základ, takže určitě mít hodně naběháno.” 2/ “Myslím, že to není vůbec těžké, jde jen o to se přinutit.”

Nudit se rozhodně nebudou ani fanoušci nebo doprovod závodníků. V prostoru startu a cíle je připraven bohatý program.

Ivo Květoň, pořadatel MAD RACE: “Opět bude velkoplošné pódium, velkoplošná ledka, která bude ve spolupráci s TV Polar interaktivní a budeme více pracovat s publikem. Navazuje to na dětský den, takže Vaňkův kopec připravil atrakce pro děti.”

Počet startujících je omezen, takže pokud ještě nejste přihlášeni, rychle to udělejte. Navíc už nebude možná registrace v den závodu. MAD RACE se koná 3. června na Vaňkově kopci za Ostravou.
ROCKWOOL, a.s.
Karviná
od 23 000 Kč do 25 000 Kč

Detail

TechCom s.r.o.
Karviná
od 20 000 Kč

Detail

David Ševčík
Karviná
od 81 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

Reklama

PR články

Více PR článků
Zavřít reklamu