Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

První reakce na výsledky parlamentních voleb 2017

Ve 14 hodin se uzavřely volební místnosti a začalo sčítání hlasů. První předběžné výsledky jasně ukazuj drtivé vítězství hnutí ANO a naopak další úbytek křesel pro Sociální demokracii. Na velký úspěch to také vypadá pro stranu Tomia Okamury Svoboda a přímí demokracie.

Většina volebních štábů stran v Moravskoslezském kraji si vybrala ke sledování výsledků voleb Ostravu. Z hnutí ANO, které pravděpodobně ve volbách zvítězí, ale prvních šest kandidátů odcestovalo do Prahy a tak vám přinášíme reakci krajského předsedy. Členové hnutí sledují výsledky ve Vinotéce na Nádražní ulici.

Petr Glončák, předseda hnutí ANO MS kraje

Na Sokolské ulici v centru města jsme také s našim štábem navštívili sídlo ČSSD. Dveře ale byly bohužel zamknuté. Sociální demokraté zřejmě špatný výsledek předpokládali a tak se ani nesešli. Každý zřejmě sleduje výsledky sám. Naopak v nedalekém modrém domě, kde je sídlo ODS bylo veselo a už v 16 hodin téměř plno. ODS průběžně získala třetí nejvyšší počet hlasů.

Marie Manoušková, kandidátka do poslanecké sněmovny

Vedení Moravskoslezkého hnutí ANO odhaduje, že do sněmovny by se z našeho regionu mohlo dostat 8 - 10 poslanců. OD počítá se dvěma křesly.
Vánoční koncerty Miroslava Beinhauera

13.12. 17:00
Celý MS kraj, Zámek Hradec nad Moravicí - Velká dvorana

The Backwards: World Beatles Show / koncert

07.05. 19:00
Celý MS kraj, Kulturní dům Bílovec

Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola stavební, Děčín I, Čs. armády 10, příspěvková organiz

od 21 260 do 31 240 Kč/měsíc

Detail

Roman Šikula - Chata Brněnka

od 14 600 do 16 000 Kč/měsíc

Detail

MB TOOL s.r.o. Suchdol 21, Jednov

od 115 Kč/hod.

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků