Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

První reakce na výsledky parlamentních voleb 2017

Ve 14 hodin se uzavřely volební místnosti a začalo sčítání hlasů. První předběžné výsledky jasně ukazuj drtivé vítězství hnutí ANO a naopak další úbytek křesel pro Sociální demokracii. Na velký úspěch to také vypadá pro stranu Tomia Okamury Svoboda a přímí demokracie.

Většina volebních štábů stran v Moravskoslezském kraji si vybrala ke sledování výsledků voleb Ostravu. Z hnutí ANO, které pravděpodobně ve volbách zvítězí, ale prvních šest kandidátů odcestovalo do Prahy a tak vám přinášíme reakci krajského předsedy. Členové hnutí sledují výsledky ve Vinotéce na Nádražní ulici.

Petr Glončák, předseda hnutí ANO MS kraje

Na Sokolské ulici v centru města jsme také s našim štábem navštívili sídlo ČSSD. Dveře ale byly bohužel zamknuté. Sociální demokraté zřejmě špatný výsledek předpokládali a tak se ani nesešli. Každý zřejmě sleduje výsledky sám. Naopak v nedalekém modrém domě, kde je sídlo ODS bylo veselo a už v 16 hodin téměř plno. ODS průběžně získala třetí nejvyšší počet hlasů.

Marie Manoušková, kandidátka do poslanecké sněmovny

Vedení Moravskoslezkého hnutí ANO odhaduje, že do sněmovny by se z našeho regionu mohlo dostat 8 - 10 poslanců. OD počítá se dvěma křesly.

Nahlásit chybu
HB group Facility s.r.o.,
Ostrava
od 13 000 do 15 000 Kč/měsíc

Detail

Kohimex, spol. s r.o. - pracoviště Píšť
Píšť
od 30 000 do 40 000 Kč/měsíc

Detail

GLOBY s.r.o., Ostrava
Ostrava
od 166 do 166 Kč/hod.

Detail