Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Hokejisté Třince podlehli ve finále Kometě a skončili druzí

Hokejisté Třince se mistry nestanou. V pátém zápase finálové série proti Kometě Brno podlehli 1:4, stejným poměrem prohráli i finále a museli se spokojit se stříbrnými medailemi.

Třinec prohrával po dvou zápasech v Brně 1:3, ale doma chtěl urvat vítězství a vrátit sérii ještě zpět do Brna. Hrubě mu ovšem nevyšla první třetina, kterou prohrál 0:3, a v tom okamžiku bylo o titulu prakticky rozhodnuto.

„Dostali jsme gól hned při prvním střídání, neproměnili přesilovky a nechali soupeře ještě dvakrát ujet,“ zlobil se Vladimír Svačina.

Druhé dějství gól nepřineslo, a tak se Třinečtí snažili napnout všechny síly v závěrečné dvacetiminutovce k tomu, aby vyrovnali. Podařilo se jim ovšem jen snížit Jankem deset minut před koncem na 1:3. Při power play pečetil triumf Brňanů Hynek Zohorna. Třinecká Werk Aréna přesto svým hráčům aplaudovala.

„V play off jsme hráli fakt výborně. Třinec byl hodně nepříjemný soupeř, ale byli jsme lepší,“ spokojeně hodnotil brněnský útočník Jan Hruška. A Svačina dodal: „Nezbývá než soupeři gratulovat, časem to stříbro oceníme.“

Kometa tak obhájila loňský triumf a získala celkově 13. zlato v historii.
Vánoční koncerty Miroslava Beinhauera

13.12. 17:00
Celý MS kraj, Zámek Hradec nad Moravicí - Velká dvorana

The Backwards: World Beatles Show / koncert

07.05. 19:00
Celý MS kraj, Kulturní dům Bílovec

Uherskohradišťská nemocnice a.s.

od 21 850 Kč/měsíc

Detail

ASSA ABLOY Opening Solutions CZ s.r.o.

od 28 000 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků