Extrémní závod MAD RACE ovládl tým TV Polar

Stále populárnější extrémní překážkový závod MAD Race opět ovládl na trase hobby tým Polar Extreme a i v prestižní kategorii jednotlivců zvítězil Aleš Velička ze stejného družstva. Počtem účastníků patří MAD Race k největším sportovním událostem v našem kraji.

1500 dospělých a 200 dětí si to rozdalo v okolí Vaňkova kopce u Ostravy na extrémním závodě MAD RACE. Dospělým připravili pořadatelé s FIT PARKU dvě tratě. Kratší devíti kilometrovou Hobby s 28 překážkami a delší čtrnácti kilometrovou Sport s 32 překážkami. “Letos jsme se rozhodli, že ta trasa Sport bude přísnější, aby byla pro sporťáky, co trénují a mají kondici,” uvedl pořadatel závodu Ivo Květoň z FIT PARKu Ostrava.

Pořadatelé opět postavili unikátní překážky, na které spousta závodníků nikdy nezapomene. “Proti předchozím ročníkům byl tento zase trošičku více do síly. Pro nás běžce je to zase horší a je to více pro silové typy,” popsal trasu celkový vítěz trasy Sport Aleš Velička z POLAR Extreme Teamu.

Letos bylo novinkou závodu, který se konal už počtvrté, že se běžel opačným směrem a na závodníky čekala na konci opravdu těžká disciplína. 30ti respektive 15ti kilový pytel s pískem. “Ta závěrečná tečka mi dala opravdu zabrat, ale jsem spokojen,” řekl jeden z členů vítězného týmu POLAR Extreme a další člen dodal: “Skvělé. Každý rok je lepší a lepší. Škoda, že už nejsou společné sprchy.”

I když závodníci dobíhali do cíle úplně zničení, po krátkém odpočinku se jim vrátil na tváře úsměv a slibovali si, že příště přijdou zase a budou lépe připraveni.
Den Poezie na téma Otevřete oči!

Dnes 16:00 - 20:08
Celý MS kraj, Knihovna, Baška

POPELKA - Vánoční turné 2019 / muzikál na ledě

23.11. 14:00 - 14.11. 20:08
Celý MS kraj, Ostravar Aréna, Ostrava

Rozsvěcování stromečku s vánočním hodováním v Bašce

30.11. 14:00 - 14.11. 20:08
Celý MS kraj, Obecní úřad, Baška

Ledax Ostrava o.p.s.
Ostrava-město
od 30 000 Kč

Detail

HFG FINANCE s.r.o.
Karviná
od 20 000 Kč do 25 000 Kč

Detail

Obaly Adamec a.s.
Karviná
od 18 000 Kč do 20 000 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků