Extrémní závod MAD RACE ovládl tým TV Polar

Stále populárnější extrémní překážkový závod MAD Race opět ovládl na trase hobby tým Polar Extreme a i v prestižní kategorii jednotlivců zvítězil Aleš Velička ze stejného družstva. Počtem účastníků patří MAD Race k největším sportovním událostem v našem kraji.

1500 dospělých a 200 dětí si to rozdalo v okolí Vaňkova kopce u Ostravy na extrémním závodě MAD RACE. Dospělým připravili pořadatelé s FIT PARKU dvě tratě. Kratší devíti kilometrovou Hobby s 28 překážkami a delší čtrnácti kilometrovou Sport s 32 překážkami. “Letos jsme se rozhodli, že ta trasa Sport bude přísnější, aby byla pro sporťáky, co trénují a mají kondici,” uvedl pořadatel závodu Ivo Květoň z FIT PARKu Ostrava.

Pořadatelé opět postavili unikátní překážky, na které spousta závodníků nikdy nezapomene. “Proti předchozím ročníkům byl tento zase trošičku více do síly. Pro nás běžce je to zase horší a je to více pro silové typy,” popsal trasu celkový vítěz trasy Sport Aleš Velička z POLAR Extreme Teamu.

Letos bylo novinkou závodu, který se konal už počtvrté, že se běžel opačným směrem a na závodníky čekala na konci opravdu těžká disciplína. 30ti respektive 15ti kilový pytel s pískem. “Ta závěrečná tečka mi dala opravdu zabrat, ale jsem spokojen,” řekl jeden z členů vítězného týmu POLAR Extreme a další člen dodal: “Skvělé. Každý rok je lepší a lepší. Škoda, že už nejsou společné sprchy.”

I když závodníci dobíhali do cíle úplně zničení, po krátkém odpočinku se jim vrátil na tváře úsměv a slibovali si, že příště přijdou zase a budou lépe připraveni.
Agatha Christie: Vražda v Orient expresu / premiéra inscenace

25.01. 17:30
Celý MS kraj, Těšínské divadlo, Český Těšín

Dětský Karneval v Bašce

26.01. 15:00
Celý MS kraj, Hostinec U Čendy, Baška

innogy WINTER RUN OSTRAVA / běžecký závod pro celou rodinu

08.02. 09:00
Celý MS kraj, Prokešovo náměstí Ostrava

ChacharNet s.r.o.
Ostrava-město
od 106 Kč do 150 Kč

Detail

INVOLVEX TRADE s.r.o.
Ostrava-město
od 17 800 Kč

Detail

HUSA Restaurant s. r. o.
Ostrava-město
od 16 100 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků