Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

V Ostravě vyhodil muž dítě z okna a pak skočil za ním

Policie v Ostravě vyšetřuje vraždu devítiletého dítěte. Ve čtvrtek večer s ním z okna v desátém podlaží výškového domu vyskočil jeho osmadvacetiletý příbuzný, zřejmě otec. Pád z asi 20 metrů nepřežili. Co bylo motivem se snaží zjistit policie.

V Ostravě - Výškovicích na Lumírově ulici se odehrála ve čtvrtek v podvečer tragédie. 28letý muž tam vyskočil s devítiletou dívenkou z okna. Co se přesně odehrálo v desátém podlaží paneláku už ale asi nikdo nezjistí. Poslední je živé u okna na chodbě viděla malá dcera nájemnice. Pro policii zřejmě klíčový svědek. “Potkali se na chodbě. Oni prošli a dcera šla domů a zamkla. Po necelých 10 minutách šla starší dcera a ta je už dole viděla mrtvé,” řekl jeden z nájemníků.

Obě těla ležela od sebe vzdálena asi 5 metrů, takže dítě muž zřejmě nedržel. Navíc je okno poměrně vysoko. Je tedy pravděpodobné, že nejprve dítě vyhodil z okna a pak skočil za ním. “Ten muž ležel na těch schodech a to dítě až tam vzadu u toho zábradlí,” popsala situaci svědkyně.

Lidé z domu muže neznají. Podle našich informací byl zřejmě na návštěvě u sestry. Policisté zatím nepotvrdili, zda dívenka byla jeho dcera. Pouze oznámili, že byli příbuzní. “K objasnění okolností události jsme zahájili úkony trestního řízení pro zvlášť závažný zločin vraždy,” vysvětlila mluvčí policie Gabriela Pokorná.

Co bylo motivem vraždy a sebevraždy se nám zatím nepodařio zjistit. Po pitvě budou následovat expertízy, které by měly odpovědět na otázku, zda byl muž pod vlivem drog nebo třeba alkoholu.
PLNOU PAROU VPŘED! – 130 let železniční trati Studénka - Bílovec

03.10. 10:00
Celý MS kraj, prostranství mezi Domem dětí a mládeže Bílovec a ZŠ Komenského, Bílovec

Titanic / komedie Divadla Kalich

27.10. 19:00
Celý MS kraj, Kulturní dům Bílovec

The Backwards: World Beatles Show / koncert

20.11. 19:00
Celý MS kraj, Kulturní dům Bílovec

Dana Francová - FRANC - prodejna koberců a bytového textilu

od 18 000 do 26 000 Kč/měsíc

Detail

Farma Tichý a spol. a.s.

od 20 000 do 22 000 Kč/měsíc

Detail

Organizace nevidomých z.s.

od 2 500 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků