Policie hledá muže, který zřejmě znásilnil školačku

Odporný zločin vyšetřují ostravští kriminalisté. Na sídlišti Fifejdy pravděpodobně znásilnil neznámý muž osmiletou dívenku. Zarážející je, že se událost stala ve čtyři hodiny odpoledne. Lidé mají strach pouštět děti samotné ven. Policie zatím nepodala žádná informace, pouze potvrdila, že obětí je nezletilá dívka.

I když sídliště Fifejdy patří mezi ta bezpečnější místa ve městě, stal se tam v neděli odpoledne zločin, který v Ostravě nemá už delší dobu obdoby. Podle našich informací byla kousek od Sládkovy ulice znásilněna školačka. Je neuvěřitelné, že se to stalo kolem 4 hodin odpoledne. “Viděla jsem tu policii. Tři auta. Pak se mě jeden z příslušníků ptal, jestli tady bydlím a jestli jsem neviděla nějakého pána. Štíhlého, vysokého a měl mít nazrzlé vlasy,” popsala situaci svědkyně.

Na místo přijelo mnoho policistů, kteří prohledávali okolí a pátrali po mladíkovi podle popisu. Technici zajišťovali stopy. Dívenka byla převezena na speciální pracoviště policie, které je přímo určeno pro tyto případy. Musela se podrobit i lékařskému vyšetření. O okolnostech případu, ale policie nepodala žádné informace. “Poškozenou je nezletilá dívka. V tuto chvíli nelze zveřejnit žádné bližší okolnosti událost,” řekla pouze mluvčí PČR Ostrava Soňa Štětínská.

Místo, kde se událost stala,  je navíc jen kousek o paneláků a hned vedle rušné cyklostezky. Lidé teď mají strach pouštět děti ven. “Je to hnusné. Dceru si hlídám. Chodím všude s ní,” řekla obyvatelka sídliště.

Policisté ještě dnes procházeli okolí místa činu a hledali další stopy. Získali také záznam z kamer ze sídliště. O dalších podrobnostech vás budeme informovat.
XIII. Hodoňovický masopust

Zítra
Celý MS kraj, Hostinec U Čendy, Baška

Tři v háji / divadelní představení

04.03. 19:00
Celý MS kraj, Kulturní dům Bílovec

Klementinum / beseda Olgy Szymanské

12.03. 16:00
Celý MS kraj, Knihovna, Baška

VIVIANUS s.r.o. - Praha-východ

od 14 800 do 16 000 Kč/měsíc

Detail

IMA SVARUD s.r.o. - Praha-východ

od 14 700 Kč/měsíc

Detail

ANANAS Czech s.r.o. - Praha-východ

od 16 100 do 17 000 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků