Policie hledá muže, který zřejmě znásilnil školačku

Odporný zločin vyšetřují ostravští kriminalisté. Na sídlišti Fifejdy pravděpodobně znásilnil neznámý muž osmiletou dívenku. Zarážející je, že se událost stala ve čtyři hodiny odpoledne. Lidé mají strach pouštět děti samotné ven. Policie zatím nepodala žádná informace, pouze potvrdila, že obětí je nezletilá dívka.

I když sídliště Fifejdy patří mezi ta bezpečnější místa ve městě, stal se tam v neděli odpoledne zločin, který v Ostravě nemá už delší dobu obdoby. Podle našich informací byla kousek od Sládkovy ulice znásilněna školačka. Je neuvěřitelné, že se to stalo kolem 4 hodin odpoledne. “Viděla jsem tu policii. Tři auta. Pak se mě jeden z příslušníků ptal, jestli tady bydlím a jestli jsem neviděla nějakého pána. Štíhlého, vysokého a měl mít nazrzlé vlasy,” popsala situaci svědkyně.

Na místo přijelo mnoho policistů, kteří prohledávali okolí a pátrali po mladíkovi podle popisu. Technici zajišťovali stopy. Dívenka byla převezena na speciální pracoviště policie, které je přímo určeno pro tyto případy. Musela se podrobit i lékařskému vyšetření. O okolnostech případu, ale policie nepodala žádné informace. “Poškozenou je nezletilá dívka. V tuto chvíli nelze zveřejnit žádné bližší okolnosti událost,” řekla pouze mluvčí PČR Ostrava Soňa Štětínská.

Místo, kde se událost stala,  je navíc jen kousek o paneláků a hned vedle rušné cyklostezky. Lidé teď mají strach pouštět děti ven. “Je to hnusné. Dceru si hlídám. Chodím všude s ní,” řekla obyvatelka sídliště.

Policisté ještě dnes procházeli okolí místa činu a hledali další stopy. Získali také záznam z kamer ze sídliště. O dalších podrobnostech vás budeme informovat.
Mikulášské odpoledne s rozsvěcením vánočního stromu v Bílovci

Dnes 13:00 - 12:28
Celý MS kraj, Slezské náměstí a zámek, Bílovec

Den pro dětskou knihu v Bílovci

Dnes 13:00 - 12:28
Celý MS kraj, Městská knihovna Bílovec

Hudební výlety: Advent s hlubokými žesti České filharmonie

Zítra 15:00 - 07.12. 12:28
Celý MS kraj, Kostel Božího těla, Jablunkov

Klaus Union CZ a.s.
Bruntál
od 30 000 Kč do 35 000 Kč

Detail

Základní škola a Mateřská škola Široká Niva, okres Bruntál, příspěvková organizace
Bruntál
od 25 000 Kč

Detail

HOBES, spol. s r. o.
Bruntál
od 17 000 Kč do 24 000 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků