Znásilněnou školačku z Ostravy chrání kamarádi

Jak už jste jistě slyšeli, v neděli znásilnil na sídlišti Fifejdy v Ostravě neznámý muž 8letou dívenku. Důležité ale je, že je v pořádku a poskytla policii poměrně přesný popis zvrhlíka. Dokonce se ani nebojí chodit sama ven i když teď ji hlídají všichni kamarádi i starší brácha. Podle našich informací by mohlo jít o muže, který se nedávno pohyboval po Havířově.

V neděli kolem 16 hodin se osmiletá dívenka vracela domů od kamarádky. Po cestě se chtěla stavit do večerky, ale ta byla zavřená. Právě u ní potkala cizího muže, který chtěl poradit, jestli je poblíž podobný obchod. Nic netušící školačka ho dokonce kousek vedla. Po chvíli ji ale muž pevně chytil za ruku a odtáhl do křoví. “On si prostě na ni sedl, strčil ji do úst penis a křičel na ní, ať drží pusu,” popsala útok matka znásilněná dívky.

Jak dlouho incident trval není jasné. Nakonec dívenka utekla a přivolala pomoc. I přes prožité trauma je velmi statečná a poskytla vyšetřovatelům mnoho důležitých informací. “Nejvíce měl tak 181 cm, rezavé vlasy, strniště, ale načernalé. Černé tričko a modrou, plátěnou vestu. Dcera si myslí, že to byl bezdomovec. Prý tak vypadal i smrděl,” dodala matka.

Popis pachatele se nápadně podobá muži, který obtěžoval 10letou dívku v Havířově na jaře. Jestli spolu mohou tyto dva případy souviset, není zatím jasné. “Začal jim nutit plyšové hračky. Měl nevhodné dvojsmyslné narážky. Dcera se zachovala tak, jak měla. Vymluvila se, že už musí domů a i s kamarádkou utekla pryč,” popsal setkání otec obtěžované dívky.

Nejdůležitější nyní je, že znasilněná školačka je v pořádku a to i psychicky. Dokonce chodí i ven a nebojí se. “Ona je teď v pohodě. Je středem pozornosti a jí to pomáhá. Mi ne,” kroutila hlavou matka a dcera dodala: “Kamarádka se mnou pořád chodí a třeba ji někdy poprosím, když někam chci jít.”

Pod ochranu si ji vzal i starší brácha, který na ní nedá dopustit a všude ji nyní doprovází. “Prostě ji hlídám. My jsme i s kamarády říkali, že ho najdeme a zmlátíme,” řekl.

Na sídlišti se mezi lidmi šíří, že prý byl hned v pondělí někdo zadržen. To ale policisté nepotvrdili.
PAVEL NOVÁK „10“ / koncert

20.10. 15:00 - 18.10. 21:19
Celý MS kraj, Městský dům, Přerov

Hudební výlety: Slavné klarinetové kvintety

20.10. 15:00 - 18.10. 21:19
Celý MS kraj, Městský úřad Jablunkov

Spisovatelé do knihoven - Ondřej Hložek / autorské čtení

22.10. 18:00 - 18.10. 21:19
Celý MS kraj, Městská knihovna Bílovec

Martin Kolek s.r.o.
Karviná
od 16 280 Kč do 35 000 Kč

Detail

ELANDOMY s.r.o.
Karviná
od 13 500 Kč

Detail

Vězeňská služba České republiky
Opava
od 26 100 Kč do 38 100 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků
Zavřít reklamu