Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Extrémní překážkový závod MAD RACE bude 1.června

Asi každý z Ostravy a okolí kdo miluje sport, už slyšel o extrémním překážkovém závodu MAD RACE. Letos se na Vaňkově kopci uskuteční už popáté a závodníci se opět mohou těšit na skvělé adrenalinové zážitky, nové překážky, spoustu zábavy a opět možní i hodně bahna.

Prvního června to znovu vypukne. Extrémní Vaňkův kopec, extrémní námaha, extrémní bahno, extrémní překážky - to všechno je MAD RACE. Závod, který pořádá ostravský FIT PARK a za dobu svého trvání už si získal extrémní množství milovníků. "Líbí se mi, že je to závod, ve kterém mohu překonávat sama sebe," vyznává se jedna z pravidelných účastnic Simona Děcká. "Jedná se o běh volným terénem, kde využíváme jednak přírodní překážky, jako je voda, bažiny, les, křoví i louky a do toho ještě přidáváme naše překážky," říká ředitel závodu Ivo Květoň.

I letos čekají na dospělé závodníky dvě trasy. jedna profi 13 kilometrů s 27 překážkami a druhá hobby  8km s 20ti překážkami. Pokud pravidelně sportujete, neměl by být MAD RACE velký problém. Pokud netrénujete, závod příliš nedoporučujeme. "Člověk, který se chce připravit na MAD RACE, by měl kombinovat běh venku a silový trénink," radí trenér Tomáš Bystroň.

V areálu Vaňkův kopec u Ostravy je na 1. června připravena celodenní zábava a kromě hlavního závodu jsou nachystány i soutěže pro děti. Pokud jste se ještě neregistrovali, udělejte to co nejdříve. Počet startujících je omezen.

Nahlásit chybu


K tématu
Správa železnic, státní organizace Bohumín
Bohumín
od 30 000 Kč/měsíc

Detail

Marcela Jargašová - FERMONT - pracoviště
Třinec
od 25 000 Kč/měsíc

Detail

JOB FACTORY s.r.o. - Moravskoslezský kraj
Ostrava
od 27 500 do 32 000 Kč/měsíc

Detail