Reklama

Extrémní překážkový závod MAD RACE bude 1.června

Asi každý z Ostravy a okolí kdo miluje sport, už slyšel o extrémním překážkovém závodu MAD RACE. Letos se na Vaňkově kopci uskuteční už popáté a závodníci se opět mohou těšit na skvělé adrenalinové zážitky, nové překážky, spoustu zábavy a opět možní i hodně bahna.

Reklama

Prvního června to znovu vypukne. Extrémní Vaňkův kopec, extrémní námaha, extrémní bahno, extrémní překážky - to všechno je MAD RACE. Závod, který pořádá ostravský FIT PARK a za dobu svého trvání už si získal extrémní množství milovníků. "Líbí se mi, že je to závod, ve kterém mohu překonávat sama sebe," vyznává se jedna z pravidelných účastnic Simona Děcká. "Jedná se o běh volným terénem, kde využíváme jednak přírodní překážky, jako je voda, bažiny, les, křoví i louky a do toho ještě přidáváme naše překážky," říká ředitel závodu Ivo Květoň.

I letos čekají na dospělé závodníky dvě trasy. jedna profi 13 kilometrů s 27 překážkami a druhá hobby  8km s 20ti překážkami. Pokud pravidelně sportujete, neměl by být MAD RACE velký problém. Pokud netrénujete, závod příliš nedoporučujeme. "Člověk, který se chce připravit na MAD RACE, by měl kombinovat běh venku a silový trénink," radí trenér Tomáš Bystroň.

V areálu Vaňkův kopec u Ostravy je na 1. června připravena celodenní zábava a kromě hlavního závodu jsou nachystány i soutěže pro děti. Pokud jste se ještě neregistrovali, udělejte to co nejdříve. Počet startujících je omezen.
Festival LETNÍ ŠAPITÓ 2019: Skleněný zvěřinec / představení

Dnes 19:30 - 4:32
Celý MS kraj, Štěrkovna Hlučín

Sportovcům na dětech záleží! /Akce v Kozlovicích

23.06. 15:00 - 16.06. 4:32
Celý MS kraj, areál sportu v Kozlovicích u Přerova

Stanislav Juřena
Bruntál
od 25 000 Kč do 30 000 Kč

Detail

REIT Jízdárna pod Lipovým s.r.o.
Frýdek-Místek
od 16 280 Kč

Detail

Dnešní premiéry

Nejčtenější zprávy

Reklama

PR články

Více PR článků
Zavřít reklamu