Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Extrémní překážkový závod MAD RACE bude 1.června

Asi každý z Ostravy a okolí kdo miluje sport, už slyšel o extrémním překážkovém závodu MAD RACE. Letos se na Vaňkově kopci uskuteční už popáté a závodníci se opět mohou těšit na skvělé adrenalinové zážitky, nové překážky, spoustu zábavy a opět možní i hodně bahna.

Prvního června to znovu vypukne. Extrémní Vaňkův kopec, extrémní námaha, extrémní bahno, extrémní překážky - to všechno je MAD RACE. Závod, který pořádá ostravský FIT PARK a za dobu svého trvání už si získal extrémní množství milovníků. "Líbí se mi, že je to závod, ve kterém mohu překonávat sama sebe," vyznává se jedna z pravidelných účastnic Simona Děcká. "Jedná se o běh volným terénem, kde využíváme jednak přírodní překážky, jako je voda, bažiny, les, křoví i louky a do toho ještě přidáváme naše překážky," říká ředitel závodu Ivo Květoň.

I letos čekají na dospělé závodníky dvě trasy. jedna profi 13 kilometrů s 27 překážkami a druhá hobby  8km s 20ti překážkami. Pokud pravidelně sportujete, neměl by být MAD RACE velký problém. Pokud netrénujete, závod příliš nedoporučujeme. "Člověk, který se chce připravit na MAD RACE, by měl kombinovat běh venku a silový trénink," radí trenér Tomáš Bystroň.

V areálu Vaňkův kopec u Ostravy je na 1. června připravena celodenní zábava a kromě hlavního závodu jsou nachystány i soutěže pro děti. Pokud jste se ještě neregistrovali, udělejte to co nejdříve. Počet startujících je omezen.
Vratimovské Kino pod širákem: Teroristka

15.08. 21:00
Celý MS kraj, Vratimov – Horní Datyně, hřiště TJ Horní Datyně u Kulturního domu

Herní odpoledne v Bílovci

20.08. 13:00
Celý MS kraj, Městská knihovna Bílovec

Vratimovské Kino pod širákem: Ženy v běhu

22.08. 21:00
Celý MS kraj, Vratimov, U Hospůdky Meteor pod fotbalovým hřištěm

Autobaterie Kopečný s.r.o. - pracoviště

od 9 000 Kč/měsíc

Detail

NOVI účto - daně - mzdy s.r.o. P

od 20 000 Kč/měsíc

Detail

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Vlašim, Zámek 1

od 31 000 do 42 000 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků