V Ostravě jsou na turnaji nejlepší beachvolejbalisté světa

V Ostravě začal druhý ročník čtyřhvězdičkového turnaje světové série v plážovém volejbalu. Skvělé ostravské publikum žene české reprezentanty k nejlepším výkonům a umoudřilo se i počasí.

Po dvou deštivých a studených dnech nad Ostravou konečně vysvitlo slunce a tribuny v Dolní oblasti Vítkovice se zaplnily fanoušky beachvolejbalu. Do Ostravy se sjela kompletní špička v čele s nejlepším českým ženským párem Hermannová Sluková, který měl obhajovat loňský titul. Bohužel se po dvou nevydařených zápasech s turnajem rozloučil. "Mě to mrzí moc, protože takový volejbal si diváci nezasloužili a hlavně my jsme si ho taky nezasloužili," lituje Barbora Hermannová.

Naopak postup do sobotních bojů si zajistil pár Perušič, Schweiner po velmi dobrém výkonu. Ve hře je stále i pár Kvapilová, Kubíčková, který potřebuje vyhrát v pátek ještě jeden zápas proti Brazílii, aby postoupil. "Turnaj je skvělý. Hodně udělala lokalita a musím říct, že fanoušci jsou jiní, než v Praze a daleko lépe se s nimi pracuje. Vzali si to jako svůj turnaj a žijou tím," říká předseda Českého volejbalového svazu marek Pakosta.

Vynikající je opět ostravské publikum, které se prezentuje v nejlepším světle a užívá si skvělý volejbal. "Je to tady krásné a moc nás mrzí, že nemůžeme pokračovat," dodává volejbalistka Markéta Sluková.

Turnaj vyvrcholí v neděli finálovými boji, tak musíme věřit, že v nich uvidíme České reprezentanty. Lístky už jsou pouze na sobotu. 
POPELKA - Vánoční turné 2019 / muzikál na ledě

23.11. 14:00 - 21.11. 14:06
Celý MS kraj, Ostravar Aréna, Ostrava

Rozsvěcování stromečku s vánočním hodováním v Bašce

30.11. 14:00 - 21.11. 14:06
Celý MS kraj, Obecní úřad, Baška

PETR BENDE & BAND a vzácní hosté / Vánoční turné 2019

30.11. 19:00 - 21.11. 14:06
Celý MS kraj, Kulturní dům Bílovec

Ledax Ostrava o.p.s.
Ostrava-město
od 30 000 Kč

Detail

HFG FINANCE s.r.o.
Karviná
od 20 000 Kč do 25 000 Kč

Detail

Obaly Adamec a.s.
Karviná
od 18 000 Kč do 20 000 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků