Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

V Ostravě jsou na turnaji nejlepší beachvolejbalisté světa

V Ostravě začal druhý ročník čtyřhvězdičkového turnaje světové série v plážovém volejbalu. Skvělé ostravské publikum žene české reprezentanty k nejlepším výkonům a umoudřilo se i počasí.

Po dvou deštivých a studených dnech nad Ostravou konečně vysvitlo slunce a tribuny v Dolní oblasti Vítkovice se zaplnily fanoušky beachvolejbalu. Do Ostravy se sjela kompletní špička v čele s nejlepším českým ženským párem Hermannová Sluková, který měl obhajovat loňský titul. Bohužel se po dvou nevydařených zápasech s turnajem rozloučil. "Mě to mrzí moc, protože takový volejbal si diváci nezasloužili a hlavně my jsme si ho taky nezasloužili," lituje Barbora Hermannová.

Naopak postup do sobotních bojů si zajistil pár Perušič, Schweiner po velmi dobrém výkonu. Ve hře je stále i pár Kvapilová, Kubíčková, který potřebuje vyhrát v pátek ještě jeden zápas proti Brazílii, aby postoupil. "Turnaj je skvělý. Hodně udělala lokalita a musím říct, že fanoušci jsou jiní, než v Praze a daleko lépe se s nimi pracuje. Vzali si to jako svůj turnaj a žijou tím," říká předseda Českého volejbalového svazu marek Pakosta.

Vynikající je opět ostravské publikum, které se prezentuje v nejlepším světle a užívá si skvělý volejbal. "Je to tady krásné a moc nás mrzí, že nemůžeme pokračovat," dodává volejbalistka Markéta Sluková.

Turnaj vyvrcholí v neděli finálovými boji, tak musíme věřit, že v nich uvidíme České reprezentanty. Lístky už jsou pouze na sobotu. 
Vratimovské Kino pod širákem: Teroristka

15.08. 21:00
Celý MS kraj, Vratimov – Horní Datyně, hřiště TJ Horní Datyně u Kulturního domu

Herní odpoledne v Bílovci

20.08. 13:00
Celý MS kraj, Městská knihovna Bílovec

Vratimovské Kino pod širákem: Ženy v běhu

22.08. 21:00
Celý MS kraj, Vratimov, U Hospůdky Meteor pod fotbalovým hřištěm

Yesdoor & Windows s.r.o. - pracoviště Bohušovice nad Ohří

od 14 600 Kč/měsíc

Detail

KITTEC, a.s..

od 26 000 Kč/měsíc

Detail

Auto Kubíček s.r.o. - prac.

od 17 000 do 25 000 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků