Reklama

V Ostravě jsou na turnaji nejlepší beachvolejbalisté světa

V Ostravě začal druhý ročník čtyřhvězdičkového turnaje světové série v plážovém volejbalu. Skvělé ostravské publikum žene české reprezentanty k nejlepším výkonům a umoudřilo se i počasí.

Reklama

Po dvou deštivých a studených dnech nad Ostravou konečně vysvitlo slunce a tribuny v Dolní oblasti Vítkovice se zaplnily fanoušky beachvolejbalu. Do Ostravy se sjela kompletní špička v čele s nejlepším českým ženským párem Hermannová Sluková, který měl obhajovat loňský titul. Bohužel se po dvou nevydařených zápasech s turnajem rozloučil. "Mě to mrzí moc, protože takový volejbal si diváci nezasloužili a hlavně my jsme si ho taky nezasloužili," lituje Barbora Hermannová.

Naopak postup do sobotních bojů si zajistil pár Perušič, Schweiner po velmi dobrém výkonu. Ve hře je stále i pár Kvapilová, Kubíčková, který potřebuje vyhrát v pátek ještě jeden zápas proti Brazílii, aby postoupil. "Turnaj je skvělý. Hodně udělala lokalita a musím říct, že fanoušci jsou jiní, než v Praze a daleko lépe se s nimi pracuje. Vzali si to jako svůj turnaj a žijou tím," říká předseda Českého volejbalového svazu marek Pakosta.

Vynikající je opět ostravské publikum, které se prezentuje v nejlepším světle a užívá si skvělý volejbal. "Je to tady krásné a moc nás mrzí, že nemůžeme pokračovat," dodává volejbalistka Markéta Sluková.

Turnaj vyvrcholí v neděli finálovými boji, tak musíme věřit, že v nich uvidíme České reprezentanty. Lístky už jsou pouze na sobotu. 
Mateřská škola Rýmařov, Jelínkova 3, příspěvková organizace
Bruntál
od 20 000 Kč

Detail

Střední odborná škola, Frýdek-Místek, příspěvková organizace
Frýdek-Místek
od 29 020 Kč do 35 540 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

Reklama

PR články

Dny NATO spolu s Radegastem

Více PR článků
Zavřít reklamu