Spokojenost: Czech Cycling Tour k nám přitáhla cyklistickou špičku

Tak kvalitní cyklistiku MS kraj už dlouho neviděl. Mítink Czech Cycling Tour přitáhl na sever Moravy a do Slezska zástupce z absolutní světové špičky.

„Máme tady vynikající cyklisty, kteří uspěli i na Tour de France, takže jsme s účastí maximálně spokojeni,“ pochvaloval si ředitel závodů Jaroslav Vašíček. MS kraj ve spolupráci s Ostravou o kvalitní cyklistiku velmi stál, a podařilo se. Navíc se zdá, že byla založena zbrusu nová tradice. „Náš kraj se tím velmi zviditelní, což určitě přispěje k jeho rozvoji,“ míní hejtman MS kraje Ivo Vondrák (ANO).

A co víc, absolutní světovou špičkou se mohly potkat také děti, které jely svůj vlastní vložený závod. „Chtěli jsme světovou elitu propojit s dětmi, aby se mohly inspirovat a více sportovat,“ vysvětlil náměstek hejtmana MS kraje Jan Krkoška (ANO).

Celkovým vítězem závodu Czech Cycling Tour se stal největší favorit Jihoafričan Daryl Impey z týmu Mitcheton Scott, druhý skončil jeho týmový kolega Australan Lucas Hamilton a třetí je český jezdec Michael Kukrle z Elkov-Author.
Agatha Christie: Vražda v Orient expresu / premiéra inscenace

25.01. 17:30
Celý MS kraj, Těšínské divadlo, Český Těšín

Dětský Karneval v Bašce

26.01. 15:00
Celý MS kraj, Hostinec U Čendy, Baška

innogy WINTER RUN OSTRAVA / běžecký závod pro celou rodinu

08.02. 09:00
Celý MS kraj, Prokešovo náměstí Ostrava

ChacharNet s.r.o.
Ostrava-město
od 106 Kč do 150 Kč

Detail

INVOLVEX TRADE s.r.o.
Ostrava-město
od 17 800 Kč

Detail

HUSA Restaurant s. r. o.
Ostrava-město
od 16 100 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků