Chcete sedačku podepsanou Barošem? Přihlaste se do unikátní aukce artefaktů z Bazalů

Teď tady máme něco pro milovníky a sportu a obzvláště pak potěšíme fanoušky Baníku Ostrava. I když hlavní tribuna legendárního stadionu Bazaly šla už před mnoha měsíci k zemi, mohu nyní získat sedačky, na kterých desítky let sedávali. Navíc s podpisy současných i bývalých hráčů. Vybrané peníze pomohou dětem z dětských domovů.

Ostrava pořádá neobvyklou benefiční akci. Na prodej bude 90 původních sedaček ze stadionu Bazaly. 40 plastových a 50 kovových. Na všech jsou podpisy současných baníkovských hvězd jako je Milan Baroš nebo Jan Laštůvka, ale i legend klubu. Například Radka Slončíka, Rosti Vojáčka nebo Marka Jankulowskeho. "Za mě to je výborný nápad, jak vyjít vstříc lidem, kteří si chtěli odnést kus těch Bazal domů a zároveň podpora potřebných," pochvaluje si ředitel FC Baník Ostrava Michal Bělák.

Zájemci o dražbu mohou od 25. září navštívit webové stránky benefice.ostrava.cz a vybrat si. Samotná dražba pak začíná 4. října ve 12 hodin. Výtěžek půjde ostravským dětským domovům na aktivity spojené se sportem. "Prostředky použijeme zpět do těch sportovních aktivit. Na nákup sportovního náčiní, balónů, případně bychom potřebovali dovybavit děti dresy," potvrzuje Eva Chodurová ředitelka Dětského domovu Úsměv.

Vyvolávací cena plastové sedačky bude tisíc korun a kovové 500. Pokud chcete podpořit sportování dětí z dětských domovů, neváhejte a na stránkách benefice najdete i transparentní účet, na který lze posílat peníze i pokud o sedačky nemáte zájem. 
Agatha Christie: Vražda v Orient expresu / premiéra inscenace

25.01. 17:30
Celý MS kraj, Těšínské divadlo, Český Těšín

Dětský Karneval v Bašce

Dnes
Celý MS kraj, Hostinec U Čendy, Baška

innogy WINTER RUN OSTRAVA / běžecký závod pro celou rodinu

08.02. 09:00
Celý MS kraj, Prokešovo náměstí Ostrava

ChacharNet s.r.o.
Ostrava-město
od 106 Kč do 150 Kč

Detail

INVOLVEX TRADE s.r.o.
Ostrava-město
od 17 800 Kč

Detail

HUSA Restaurant s. r. o.
Ostrava-město
od 16 100 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků