Smrt servírky v ostravském Hrušově policisté vyšetřují jako vraždu, hledají svědky

46letou ženu, kterou našla 23. prosince odpoledne její spolupracovnice mrtvou ve skladu restaurace v Ostravě-Hrušově, někdo zabil.

Jak informoval policejní mluvčí René Černohorský, komisař Odboru obecné kriminality Krajského ředitelství policie Moravskoslezského kraje zahájil úkony trestního řízení ve věci zvlášť závažného zločinu vraždy, kterého se mohl dopustit doposud neznámý pachatel v jednom z restauračních zařízení v Ostravě, v městské části Hrušov.

"Jak bylo dosavadním prověřováním zjištěno, tak chvíli po čtrnácté hodině odpolední 23. prosince 2019 byla ve skladu restaurace nalezena 46letá žena z Ostravy, a to v tratolišti krve a bez známek života. Zemřelou pracovnici pohostinství nalezla její kolegyně po příchodu do práce a ihned vše oznámila ostravským policistům a kriminalistům. Na násilném úmrtí ženy má zcela zřejmý vliv dosud neznámá osoba, která poté z místa činu odešla neznámo kam. V současné chvíli se intenzivně prověřují veškeré indicie a poznatky k dané záležitosti, jako je doba spáchání skutku, důvod této trestné činnosti, míra zavinění a totožnost osoby pachatele," sdělil mluvčí René Černohorský. 

Vyšetřování by pomohly výpovědi svědků. 

"Jakékoli kladné informace k tomuto protiprávnímu jednání zvlášť závažného charakteru lze kdykoli telefonicky sdělit, byť i anonymně, na bezplatnou linku tísňového volání Policie České republiky čísla 158," dodal mluvčí Černohorský. 
Agatha Christie: Vražda v Orient expresu / premiéra inscenace

25.01. 17:30
Celý MS kraj, Těšínské divadlo, Český Těšín

Dětský Karneval v Bašce

26.01. 15:00
Celý MS kraj, Hostinec U Čendy, Baška

innogy WINTER RUN OSTRAVA / běžecký závod pro celou rodinu

08.02. 09:00
Celý MS kraj, Prokešovo náměstí Ostrava

ChacharNet s.r.o.
Ostrava-město
od 106 Kč do 150 Kč

Detail

INVOLVEX TRADE s.r.o.
Ostrava-město
od 17 800 Kč

Detail

HUSA Restaurant s. r. o.
Ostrava-město
od 16 100 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků