Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Policisté zahájili dopravně-bezpečnostní akce. Potrvají celé prázdniny

Začínají prázdniny a to znamená každým rokem zvýšený provoz na silnicích a větší pohyb dětí na ulicích. Proto policisté každoročně v tomto období rozjíždějí dopravně bezpečnostní akce a zároveň zintenzivňují i běžný dohled na silnicích. Narazit na ně můžete kdekoliv v celém našem kraji.

Už od pátku 26. června můžete kdekoliv v našem kraji, potkat na silnicích mnohem častěji policejní hlídky, které se zaměřují na bezpečnost silničního provozu. Začíná totiž období, kdy podle statistik přibývá nehod. Souvisí to samozřejmě se začátkem prázdnin a odjezdy lidí na dovolenou.  

Zlatuše Viačková, mluvčí PČR MS kraje: "Tyto akce probíhají každoročně. Lidé vyjíždějí hned první den na začátku prázdnin, takže my vždy očekáváme zvýšený provoz."

Akce "Bezpečně o prázdninách" probíhá po celém území naší země. Jejím cílem je zajistit bezpečnost na komunikacích, policisté se budou snažit ovlivnit nekázeň řidičů a upozornit je, aby byli maximálně opatrní a ohleduplní.

René Klímek, dopravní policie PČR MS kraje: "Akce má zejména preventivní charakter. Budeme se zaměřovat na kontrolu předepsané rychlosti, věnování se řízení, zákazu telefonování a na alkohol za volantem." 

Řidiči o zvýšené hustotě provozu na začátku prázdnin většinou dobře vědí a jízdu tomu často přizpůsobují. Nad dálnicemi bude dokonce létat i vrtulník, který bude monitorovat situaci v provozu a dokumentovat některé přestupky. Policisté zapojí také motorky. Buďte tedy opatrní, ať se vyhnete nejen pokutám, ale hlavně nehodám. 
Vratimovské Kino pod širákem: Teroristka

15.08. 21:00
Celý MS kraj, Vratimov – Horní Datyně, hřiště TJ Horní Datyně u Kulturního domu

Herní odpoledne v Bílovci

20.08. 13:00
Celý MS kraj, Městská knihovna Bílovec

Vratimovské Kino pod širákem: Ženy v běhu

22.08. 21:00
Celý MS kraj, Vratimov, U Hospůdky Meteor pod fotbalovým hřištěm

Ministerstvo obrany ČR - Provozní středisko 0217

od 20 730 do 29 920 Kč/měsíc

Detail

HS Project, spol. s.r.o.

od 25 000 Kč/měsíc

Detail

Stevo a syn s.r.o. - 02 (Děčín)

od 30 000 do 40 000 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků