Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Lístky na hudební festival Válím na Dvoraně rychle mizí. Začíná už ve středu v Ostravě

Hezký den, kulturní okénko dnes zahájíme pozvánkou na festival Válím na Dvoraně. Ten se uskuteční od 15.do 19. července v Kampus Palace v Ostravě, a to v rámci projektu Válím hudbu, který podporuje MS kraj.

Tomáš Vojkůvka, spoluorganizátor festivalu: “Díky té situaci, která nastala ve světě ohledně koronaviru a celé té krize a vlastně těch opatření, tak byly zrušeny vlastně ty velké akce a my jsme chtěli, aby Ostrava kulturně žila, aby nebyla mrtvá a proto jsme vymysleli Válím na Dvoraně. Program, si myslím, že bude hodně pestrý, hodně nabitý a jako hlavni hvězdu se nám podařilo přemluvit tady, aby zahrála zpěvačka Lenny Filipová, dále ostravští nebo moravskoslezští Lake Malawi v čele s Albertem Černým a dále bude frýdecko-místecký rodák David Stypka se svoji skupinou. Pak ostravské kapely Fredy and Krasty, Noisy Pots.

To ale není zdaleka vše. Těšit se můžete nejen na koncerty, ale také například na stand-up show kluků z HumorOVy nebo na unikátní letní kino, které festival ukončí. Promítat se bude němý film a jazzovým koncertem ho doprovodí živá kapela. Celý areál Dvorany ještě projde drobnými úpravami.

Jitřenka Navrátilová, ředitelka Kampus Palace: “Rozšíříme ho, odstraníme některé zábrany, postaráme se o to, ať je tu dost sedacího nábytku, protože chceme, aby ten festival byl především pohodlný a to pro každého. My prostě cílíme na všechny, kteří se chtějí bavit i přesto, co se děje. Bude otevřený venkovní bar, bude samozřejmě spousta dobrého pití a jídla. V tom je velká výhoda, že v Kampus Palace máme několik restaurací a barů, takže ti všichni se tady budou prezentovat a pečovat o návštěvníky.

A kdyby náhodou pršelo, nic se neděje. Celý festival se přesune do vnitřních prostor.

Jitřenka Navrátilová, ředitelka Kampus Palace: “Velkou výhodou oproti jiným festivalům je právě zázemí budov, takže budou otevřené restaurace, kdyby nám náhodou nepřálo počasí, tak se návštěvníci můžou schovat pod střechu a cítit se bezpečně a dobře. A v suchu.”

Vstupenky na akci Válím na Dvoraně rychle mizí, takže pokud si festival nechcete nechat ujít, neměli byste otálet s jejich nákupem. Lístky jsou k mání na webu valimnadvorane.cz.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy