Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Motorkář se dvěma zákazy řízení při úprku před policisty odhodil stroj do křoví a utíkal po svých

Policejní hlídka si v neděli všimla v Havířově motocyklisty, který jel na stroji bez registrační značky. Když se ho pokusila zastavit ke kontrole, začal motorkář ujíždět.

Policejní hlídka si v neděli všimla v Havířově motocyklisty, který jel na stroji bez registrační značky. Když se ho pokusila zastavit ke kontrole, začal motorkář ujíždět. Neváhal přitom prchat po chodnících a ve finále motorku odhodil do křoví a utíkal po svých.

Zlatuše Viačková, mluvčí Policie ČR: “Kolem 11. hodiny jel muž se strojem zn. Triumph po Karvinské ulici, přičemž motocykl nebyl opatřen zadní registrační značkou. Následně nereagoval na výzvy policistů k zastavení a ujížděl po ulicích Seiferta, Lašská a U Stromovky, kdy jezdil i po chodnících. Mimo komunikaci pak motocykl odhodil do křoví a z místa utekl.”

Policisté mají podezření, kdo před nimi ujížděl a vědí, že k tomu měl pádný důvod. 45letý muž má totiž aktuálně dva zákazy řízení.

Magistrát mu uložil trest zákazu řízení všech motorových vozidel do poloviny roku 2020 a stejný trest mu ukládal také okresní soud, a to až do listopadu téhož roku. Nyní je tak podezřelý z maření výkonu úředního rozhodnutí.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy