Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Motorkář se dvěma zákazy řízení při úprku před policisty odhodil stroj do křoví a utíkal po svých

Policejní hlídka si v neděli všimla v Havířově motocyklisty, který jel na stroji bez registrační značky. Když se ho pokusila zastavit ke kontrole, začal motorkář ujíždět.

Policejní hlídka si v neděli všimla v Havířově motocyklisty, který jel na stroji bez registrační značky. Když se ho pokusila zastavit ke kontrole, začal motorkář ujíždět. Neváhal přitom prchat po chodnících a ve finále motorku odhodil do křoví a utíkal po svých.

Zlatuše Viačková, mluvčí Policie ČR: “Kolem 11. hodiny jel muž se strojem zn. Triumph po Karvinské ulici, přičemž motocykl nebyl opatřen zadní registrační značkou. Následně nereagoval na výzvy policistů k zastavení a ujížděl po ulicích Seiferta, Lašská a U Stromovky, kdy jezdil i po chodnících. Mimo komunikaci pak motocykl odhodil do křoví a z místa utekl.”

Policisté mají podezření, kdo před nimi ujížděl a vědí, že k tomu měl pádný důvod. 45letý muž má totiž aktuálně dva zákazy řízení.

Magistrát mu uložil trest zákazu řízení všech motorových vozidel do poloviny roku 2020 a stejný trest mu ukládal také okresní soud, a to až do listopadu téhož roku. Nyní je tak podezřelý z maření výkonu úředního rozhodnutí.
Drahoušku, toužím po tobě / divadelní hra

Zítra
Celý MS kraj, Kulturní dům Bílovec

SHF: Velkolepá komorní hra

27.09. 17:00
Celý MS kraj, Zámek, kaple Nalezení sv. Kříže, Nová Horka u Studénky

PLNOU PAROU VPŘED! – 130 let železniční trati Studénka - Bílovec

03.10. 10:00
Celý MS kraj, prostranství mezi Domem dětí a mládeže Bílovec a ZŠ Komenského, Bílovec

LANETE, spol. s r.o. - pracoviště

od 14 600 Kč/měsíc

Detail

WALKING BRAND s.r.o.-pracoviště

od 15 600 do 15 600 Kč/měsíc

Detail

Jana Franková

od 17 800 do 20 000 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků