Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Ve středu 30. září zmizí z většiny televizorů celá řada televizních stanic, včetně TV POLAR. Proč? A jak je znovu naladit?

Pokud přijímáte televizní vysílání přes anténu, pak dobře zpozorněte. Ve středu 30. září vám z vašeho televizoru zmizí mnohé programy, včetně TV POLAR. Budete si muset váš televizor znovu naladit. Ale nebojte se, je to snadné, zabere to jen pár minut a všechny programy, včetně POLARu, budete moct opět sledovat. V Moravskoslezském kraji totiž 30. září dojde k vypnutí starých vysílačů DVB-T a budou zapnuty nové, DVB-T2.

To, o čem se už roky mluví, a v ostatních regionech ČR už proběhlo, nastane v Moravskoslezském kraji ve středu 30. září 2020. Velké televizní přelaďování. Bude vypnut starý Multiplex 4 (DVB-T) a rovněž Přechodová síť 13 (DVB-T2) a bude zapnut nový a finální Multiplex 24 (DVB-T2).

Z vašich televizorů v ten okamžik zmizí stanice POLAR, ale také například Nova, Nova 2, Nova Action, Nova Gold, Šlágr, Prima Comedy, JOJ family, SPORT 5 a mnohé další.

Abyste mohli dál sledovat POLAR, ale také například programy televize Nova, budete muset vzít dálkový ovladač a pomocí menu ve svých televizorech nebo set-top-boxech spustit “automatické vyhledávání nových kanálů”. Během pár minut se vám programy znovu načtou do programové nabídky - ale pozor, nebudou seřazeny tak, jak jste byli zvyklí. Nezapomeňte si proto ihned vaše programy přehledně uspořádat. A POLAR si můžete klidně naladit hned na první pozici, ať zprávy z vašeho města a z celého Moravskoslezského kraje vždy rychle najdete :)

V této souvislosti máme pro diváky TV POLAR tři dobré zprávy:

  1. Území, kde bude možno TV POLAR naladit, se výrazně rozšíří, protože budou zprovozněny také vysílače Lysá Hora, Velký Javorník a Jablunkov.
  2. V novém DVB-T2 vysílání má POLAR mnohem kvalitnější obraz.
  3. Pokud máte televizor s funkcí “Červené tlačítko HbbTV”, můžete využívat naši službu “Červené tlačítko POLAR”, včetně sledování programu POLAR2.

Toto přeladění musí provést i diváci, kteří již programy Multiplexu 4 přijímali v novém standardu DVB-T2 z Přechodové sítě 13, protože i tato síť bude ve středu 30. září 2020 vypnuta.

Pokud přijímáte televizní vysílání přes satelit, kabelovou televizi nebo IP televizi, tak se vás toto přelaďování netýká.

Další informace najdete na www.multiplex24.cz nebo volejte linku 595 694 660.

Zde najdete Otázky a odpovědi k přechodu na televizní vysílání DVB-T2.
Drahoušku, toužím po tobě / divadelní hra

Dnes
Celý MS kraj, Kulturní dům Bílovec

SHF: Velkolepá komorní hra

27.09. 17:00
Celý MS kraj, Zámek, kaple Nalezení sv. Kříže, Nová Horka u Studénky

Bylinky pro děti / přednáška Milady Gilgové

29.09. 17:00
Celý MS kraj, Městská knihovna Bílovec

Vinnytska s.r.o. - Praha-východ

od 16 100 do 18 000 Kč/měsíc

Detail

Věznice Světlá nad Sázavou

od 27 120 do 37 220 Kč/měsíc

Detail

BEST, a.s. - Výrobní závod Lučice

od 35 000 do 40 000 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků